Ogłoszenia duszpasterskie, ODPUST MATKI BOŻEJ POCIESZENIA, 01.09.2019

Dziś Uroczysta Msza św. Odpustowa ku czci Matki Bożej Pocieszenia o godz. 11.00. Jest to także dzień Jubileuszu 60 lecia kapłaństwa ks. prałata Tadeusza Sabika oraz dożynek parafialnych. Kazania w dzień odpustu wygłosi ks. dr Rafał Szykuła z Beska, który jest także autorem pieśni Nasza Pani Komborska, skomponował fanfary na cześć Matki Bożej, oraz dwóch innych pieśni.

Dziś Msze św. o godz. 11.00 i 15.00 w Komborni i Woli Komborskiej o godz. 15. 00.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Jutro rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny uroczystą Mszą św. o godz. 8.00. Na Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i Grono Pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej z Komborni.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

W tym tygodniu od Msze św. już o godz. 18.00 wieczorem.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek w godzinach rannych odwiedziny chorych w naszej parafii a od godz. 17.00 możliwość do spowiedzi.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. A po Nowennie procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski. Pójdziemy w kierunku Ośrodka Zdrowia i skręcimy w lewo a potem na Osiedle i w stronę Kościoła.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca Świętego po rannej Mszy św. a o godz. 11.00 po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.

W następną niedzielę poświęcenie ziarna na tegoroczny zasiew na każdej Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka do puszek na leczenie dzieci zmagających się z choroba nowotworowych.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejsze Uroczystości i złożenia ofiary na kwiaty Kindze Surmacz, Zuzannie Grzechnik, Janinie Prajsnar,  Agacie Kwolek, Wiesławowi Pudła, Beacie Kasprzyk, Zofii Kasprzyk, Barbarze Bolanowskiej, Janinie Olszewskiej, Na kwiaty dały Janina Kuźnar, Genowefa Glazar, Kasprzyk Danuta. A o posprzątanie w sobotę prosimy Ryszarda Skotniczny, Bogusławę Balawajder, Iwonę Tomkowicz, Teresę Boczar, Jana Krupa.