Ogłoszenia Duszpasterskie, III Niedziela Wielkanocna, 05.05.2019

Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Dziś zbiórka do puszek dla podopiecznych Caritas na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia.

Jutro o godz. 18. 00 w naszej parafii Ks. Biskup Stanisław Jamrozek udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży III Gimnazjalnej i z VIII klasy.

Jutro Msza św. na Woli Komborskiej o godz. 16.00.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio po Mszy św..

We wtorek i środę spotkanie dzieci z III klasy o godz. 16.00 oraz we czwartek po Mszy św. razem z Rodzicami.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W sobotę uroczysta nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu o po Mszy św.

W sobotę spowiedź przed I Komunią III klasy o godz. 16.00

W następną niedzielę w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej o godz. 10.30.

Za tydzień – Niedziela Dobrego Pasterza, rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do służby w Kościele, także z naszej parafii.

Dziękujemy za ofiary pieniężne na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Na kościół zebrano 3150 zł, oraz na cmentarz 1080 zł.

Dziękuję p. Mieczysławowi i Piotrowi Kwolek za wyremontowanie kontenera na odpady cmentarne oraz przywiezienie oraz ustawienie tego kontenera p. Pawłowi Gierlach z Woli Komborskiej.

Dziękuję Rodzicom dzieci III klasy i Rodzicom Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania za ułożenie kamienia przy Drodze Krzyżowej. W poniedziałek będą następne transporty.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz wykoszenie trawy Rodzicom młodzieży przystępującej jutro do bierzmowania. A o posprzątanie w sobotę prosimy Agnieszkę Balawajder, Ewę Lenart, Jolantę Prajsnar, Teresę Inglot, Zofię Pelc.