Ogłoszenia duszpasterskie, 06.10.2019

Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Różańcowe i zmiana Tajemnic Różańca św. a następnie Msza św.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W tym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tym pięknym nabożeństwie.

We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy św. O. Pio.

We środę spotkanie klasy VI w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 15.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w czasie Mszy Św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę będziemy obchodzić już XIX Dzień Papieski. Na każdej Mszy św. będziemy zbierać do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodych ludzi z biednych rodzin chcący się uczyć i służyć naszej Ojczyźnie.

Dziękuję p. Adamowi Gargasz za pomoc w ułożeniu drzewa opałowego.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Marii Makiel, Krystynie Szul, Agacie Pyzia, Marioli Balawajder, Bogumile i Wiktorii Smoleń. A o posprzątanie w sobotę prosimy Katarzynę Pyteraf, Justynę Kasprzyk, Wiesławę Kłapkowską, Mariolę Kłapkowską, Renetę Trybus.