Ogłoszenia duszpasterskie, V Niedziela Wielkiego Postu

1) Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Gorzkich Żalach.

3) We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio.

4) W środę i piątek próba chóru po Mszy.

W środę dzień spowiedzi w naszej parafii.

KOMBORNIA: 10:00 - 12:00; 15:00 - 17:30

WOLA KOMBORSKA: 11:00 - 12:00; 16:00 - 17:00

5) W środę i czwartek Msza św. o godz. 7.00.

6) W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00 i Msza św. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

7) W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 16:30, RAMu po mszy św.

8) Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Na sumie poświęcenie palm. Wola K. o godz. 9.30.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

9) W następną niedzielę nasza młodzież będzie kwestować na Hospicjum w Krośnie w ramach „Pól nadziei”.

10) Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Zofii Klamut, Stanisławie Lenart, Annie Śnieżek, Stanisławowi Szmyd, Magdalenie Żywiec, a o posprzątanie w sobotę prosimy: Prajsnar Elżbietę, Kwolek Teresę , Makiel Ewę, Wojnar Barbarę, Zajdel Kazimierę, Szpiech Krystynę Szmyd Kazimierę, Kukulską Monikę, Prajsnar Kazimierza, Prajsnar Edwarda, Kwolek Tadeusza.

Ogłoszenie sołtysa z Woli Komborskiej. Informuję, że dn. 10. 04. 2019 r. tj. środa od godz. 8.00  Remizie OSP będą wypełniane wnioski na dopłaty bezpośrednie dla rolników oraz będą ubezpieczane uprawy ( z dotacją państwa) w PZU.