Ogłoszenia duszpasterskie, XXIII Niedziela Zwykła, 08.09.2019

Dziś zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

Dziś w naszej parafii wolontariusze z Krosna kwestują na rzecz dzieci dotkniętych chorobą nowotworową.

Dziś Błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Jutro po Mszy św. spotkanie Grupy św. O. Pio.

We wtorek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

We środę spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W czwartek próba chóru po Mszy św.

W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a po nowennie „Różaniec pod Krzyżem” w intencji naszej Ojczyzny, pokoju na świecie. Zapraszamy wszystkich pod Krzyż Misyjny. Także różaniec pod krzyżem na Woli Komborskiej o godz. 19.00.

W niedzielę rozpoczynamy Triduum przed Uroczystością św. Stanisława Kostki. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem św. Stanisława.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedziele zbiórka ofiar pieniężnych remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty paniom; Joannie Sowa, Joannie Inglot, Bernadecie Inglot, Iwonie Tomkowicz, Teresie Boczar, Janowi Krupa. Na kwiaty dały p. Eugenie Pelc i p. Ryszard Skotniczny. A o posprzątanie w sobotę prosimy Sylwię Hunia, Czesławę Zywar, Annę Zywar, Agatę Krauz, Patrycję Makiel.