Ogłoszenia duszpasterskie, XXXII Niedziela Zwykła, 10. 11. 2019 r.

Dziś błogosławieństwo dzieci po sumie o godz. 11.00.

Dziś nasza młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży zaprasza na godz. 15.45 na mini koncert pieśni i piosenek patriotycznych. Koncert odbędzie się w naszej świątyni z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny

Dziś wypominki po rannej Mszy św.

Jutro w naszej parafii Odpust św. Marcina i uroczystość 101 - lecia odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Msza św. odpustowa o godz. 11.00. Naszym Uroczystościom przewodniczył będzie ks. Paweł Hałas z Krosna z parafii św. Wojciecha.

We wtorek Mszy św. wyjątkowo o godz. 7.00 rano, gdyż mamy kongregacje w Sanoku. Nie będzie spotkania grupy św. O. Pio.

We środę spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania klasy VI.

We czwartek zapraszamy wszystkich na Mszę św. i montaż słowno-muzyczny o godz. 16.30 w wykonaniu dzieci przedszkolnych poświęcony Bł. Edmundowi Bojanowskiemu wielkiemu Patriocie.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.

W piątek spotkanie ministrantów na Woli Komborskiej.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 15.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Irenie Mika, Amelii Nowak, Barbarze Kwolek, Małgorzacie Krauz, Wiesławie Kuś, Marii Kmetko. Na kwiaty dała Zofia Makiel. A o posprzątanie w sobotę prosimy Urszulę Smołkowicz, Helenę Cebula, Dariusza Makiel, Zofię Wojnar, Wojciecha Hawrot, Małgorzatę Wulw.

Są do nabycia kalendarze zapowiadane. Dochód przeznaczamy na budowę szkoły w CHAMUNKA, a także świece wyłożone na stolikach.

Intencje.