Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela Wielkanocna, 12.05.2019

Dziś w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz. 10.30.

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 i Msza św.

Ten tydzień jest tygodniem „Białym” dla dzieci pierwszo-komunijnych. W tygodniu Majówka po Mszy św. o godz. 18.00.

Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne także z naszej parafii.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

Na środę prosimy o pomoc w ułożeniu kamienia przy Drodze Krzyżowej. Prace zaczniemy o godz. 8.00.

We środę próba IV klasy o godz. 16.30.

We środę zatwierdzenie Rady Parafialnej po Majówce. Zapraszam wszystkich wybranych do Rady Parafialnej na Mszę św. i później na plebanię.

We czwartek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W sobotę od godz. 17.00 spowiedź przed rocznicą Komunii Św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na majówce.

W sobotę spotkanie RAMu po Majówce.

W następną niedzielę Rocznica I Komunii Świętej klasy IV na sumie. Na tą Mszę zapraszamy dzieci komunijne, które zakończą Tydzień Biały.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę; Agnieszce Balawajder, Ewie Lenart, Jolancie Prajsnar, Teresie Inglot, Zofii Pelc. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Janinę Serwińską Elżbietę Wawrzkowicz, Anzelmę Wawrzkowicz, Dariusza Surmacz, Barbarę Zych.