Ogłoszenia duszpasterskie, 15.10.2019

Dziś obchodzimy XIX „Dzień Papieski”, którego celem jest lepsze poznanie osobę św. Jana Pawła II jego nauczania. Dziś też zbieramy do puszek wspomagając Dzieło Tysiąclecie, którego zadaniem jest pomoc ludziom młodym z biednych rodzin, którzy chcą się uczyć a w przyszłości służyć naszej Ojczyźnie.

Dziś błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 a po nabożeństwie Msza św. Zapraszamy do brania udziału w tym nabożeństwie. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. godz. 17.00.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio. po Różańcu.

We środę spotkanie ministrantów po Różańcu.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i Nabożeństwo Różańcowe.

W sobotę pielgrzymka DPP do Archikatedry w Przemyślu. Zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania. Więcej wiadomości na stronach internetowych i plakatach.

W sobotę spotkanie RAMu Dzieci Maryi o godz. 15.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Różańcowym.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza

Na bocznych ołtarza są wyłożone kartki na Wypominki.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Katarzynie Pyteraf, Justynie Kasprzyk, Wiesławie Kłapkowskiej, Renacie Trybus, na kwiaty dały Aleksandra Jaracz, Stefania Kłapkowska, Józefa Lewandowska. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Ryszarda Kwolek, Halinę Froń, Joannę Mika, Małgorzatę Surmacz, Mieczysławę Miśkowiec