III Niedziela Adwentu - Ogłoszenia duszpasterskie, 15. 12. 2019 r.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na kościół i centralne ogrzewanie, oraz utrzymanie cmentarza.

Młodzież w ramach kiermaszu rozprowadza dekoracje świąteczne. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie ich rekolekcji wakacyjnych..

Od poniedziałku do soboty Msze św. roratnie o godz. 17.30. .

We wtorek naszej parafii spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia. Spowiedź rozpoczynamy o godz. 10.00 – 12.00 na Woli Komb. 11.00 – 12.00. Po południu od 14.30 – 17.00 na Woli Komb. 15.30 – 16.30.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 15.30.

Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a po spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę spotkanie z ministrantami po Mszy św..

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą nadzielę; Menet Halinie, Danucie Surmacz, Czesławie Szafran, Kindze i Oliwii Kędra, Krystynie Wojnar. Na kwiaty dały; Anna Rymarz, Krystyna Kędra. A o posprzątanie w sobotę prosimy Jolantę Kołodziejczyk, Annę Kwolek, Sylwię Kwolek, Małgorzatę Zywar, Daniela Boczar.

Są jeszcze w zakrystii świece na Wigilijny Stół i opłatki.