Ogłoszenia duszpasterskie, XXXIII Niedziela Zwykła, 17. 11. 2019 r.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Emaus w Korczynie.

We wtorek nasza Grupa Modlitewna św. O. Pio obchodzi swoje piątą rocznicę powstania. Zapraszamy innych parafian do wspólnej modlitwy i uczestnictwa w naszych spotkaniach.

We wtorek spotkanie ministrantów po Mszy św.

We środę spotkanie klasy VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W piątek spotkanie scholii o godz. 16.00.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 15.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Kończymy rok liturgiczny 2019.

W następną niedzielę na sumie przyjęcie w poczet ministrantów chłopców z IV klasy.

Są do nabycia kalendarzy wspomagające misje w Afryce a szczególnie budowę szkoły.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Dariuszowi Makiel, Teresie Wojnar, Wojciechowi Hawrot, Helenie Cebula, Urszuli Smołkowicz, Małgorzacie Wulw. Na kwiaty dała Zofia Wojnar,. A o posprzątanie w sobotę; Krystynę Śnieżek, Celinę Gierlach, Zofię Czubską, Marię Wulw, Jana Surmacz.