Ogłoszenia duszpasterskie, V Niedziela Wielkiego Postu

Dziś rocznica I Komunii dzieci z III klasy o godz. 11.00.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Dziś błogosławieństwo dzieci po Msz y św. o godz. 11.00.

Dziś majówka o godz. 15.00 i Msza św.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek wyjazd na pielgrzymkę do Dzieciątka Jezus i św. Wacława do Pragi.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Majowym o godz. 18.00.

Dziękuję Rodzicom z dzieci z III klasy za ułożenie 100 ton kamienia przy powstającej Drodze Krzyżowej. Dziękuję także tym Rodzicom za zakup drzewek i roślin, które są już posadzone przy Drodze Krzyżowej.

Dziękuję młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania za złożoną ofiarę w wysokości 1000 zł na remont organów.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Janinie i Andrzejowi Serwińskim, Elżbiecie Wawrzkowicz, Anzelmie Wawrzkowicz, Barbarze Zych. Na kwiaty dała Eugenia Wawrzkowicz .A o posprzątanie w sobotę prosimy Annę Lenart, Danutę Surmacz, Bernadettę Wawrzkowicz, Krystynę Pasterkeiwicz, Monikę Inglot.

Wola Komborska. Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dołażenie się do zakupu tronu pod monstrancję.

Dziś na Woli Komborskiej uroczystości strażackie z okazji 70 lecia OSP na Woli Komborskiej. Msza z tej okazji i poświęcenie sztandaru o godz. 14.00