Ogłoszenia duszpasterskie, Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, 21.04.2019

1) Dziś Msze św. o godz. 9.30 w Woli Komborskiej i 11.00 w Komborni. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.

Jutro drugi dzień Świąt i Msze św. o godz. 7.30, 9.30- Wola K, i 11.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego o godz. 7.30.

2) We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

3) Od wtorku do piątku dzieci z III klasy będą miały próby przed I Komunią św. od godz. 16.00 w kościele.

W środę spotkanie Rady Cmentarnej po Mszy św.

4) We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Msza św.

5) W piątek nie ma postu.

6) W piątek spotkanie z ministrantami po Mszy św.- Wola Komborska.

7) W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

8) Następna niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Woli Komborskiej o godz. 11.00.  Msze św. o godz. 7. 30. i 9.30 oraz 15.00 w Komborni. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. Zapraszamy na Koronkę wszystkich parafian.

9) W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

10) Dziękujemy za posprzątanie kościoła paniom i panom: Marii i Krzysztofowi Kuźnar, Magdalenie Wilusz, Danucie Menet, Marii Kwolek. Na kwiaty dał Jan Ekiet. O posprzątanie w sobotę prosimy.;Marię Dmitrzak, Czesławę Inglot, Annę Balawajder, Marię Rokosz, Ireneusza Pyzia, Mariana Piekarskiego.

SOŁTYS KOMBORNI I KKS KOMBORNIA ORGANIZUJĄ SPRZĄTANIE KOMBORNI W ŚRODĘ O GODZ. 16:00, ZBIÓRKA POD DOMEM STRAŻAKA

11) Chciałem serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy pomogli mam przeżyć duchowo czas Triduum Paschalnego i samych Świat Wielkanocnych. Serdeczne Bóg zapłać kieruję, do siostry Katarzyny za przygotowanie ciemnicy i grobu Pańskiego, oraz za piękne ubrania kwiatami kościoła na cały ten okres. Dziękuję także Panu Grzegorzowi Hawrot, za pomoc w pracach przy ciemnicy i grobie. Podziękowanie ślę na ręce pana Jana Wawrzkowicza i Andrzeja Radzika Komendantów Straży dla wszystkich Strażaków z Komborni i Woli Komborskiej, którzy trzymali straż przy grobie Pana Jezusa i przygotowali procesję na dzisiejszy dzień. Dziękuję Siostrze Barbarze i chórowi oraz scholi za przygotowanie oprawy muzycznej naszych uroczystości. Dziękuję ks. Radosławowi i ministrantom. Dziękuję Różom Różańcowym za ofiary pieniężne na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Bożego i na ołtarze.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom i Internautom chcieliśmy życzyć na czas tych Świąt wiele łask Bożych i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa, aby pokój zagościł waszych sercach i Rodzinach oraz tym pokojem dzielcie się z innymi. Bądźcie autentycznymi świadkami i uczniami Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Chrystus umocni naszą wiarę w nasze zmartwychwstanie.

Szczęść Boże! Wesołych Świąt!