IV Niedziela Adwentu - 22.12.2019 r., Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś nasza młodzież w ramach kiermaszu świątecznego rozprowadza dekoracje na stoły wigilijne.

Jutro i we wtorek Msza św. roratnia rano o godz. 7.00.

We wtorek - 24 grudnia - jest dniem oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od modlitwy, przeczytania fragmentu Pisma św. mówiącego o narodzeniu Jezusa oraz nie może zabraknąć pięknych polskich kolęd. Nie powinno się podawać alkoholu w ten dzień do wieczerzy i ani po niej!!!.

Pasterka w naszych kościołach Komborni i Woli Komborskiej o godz. 24.00.

W dzień Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 7.30 i 11.00 Kombornia i o 9.30 Wola Komborska. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00.

We czwartek Święto Szczepana II dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.30 i 11.00 w Komborni oraz 9.30 na Woli Komborskiej. W dzień św. Szczepana poświęcenie owsa. Taca z tego dnia przeznaczona na Seminarium i na KUL.

W piątek święto św. Jana Apostoła . Poświęcenie wina na Mszy św. o godz. 7.00

W sobotę o godz.17.00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św.

Od piątku zaczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wizytę rozpoczniemy tradycyjnie od Woli Komborskiej. We czwartek od Woli Jasienickiej do kościoła pójdzie ks.Andrzej a ks. Piotr zacznie od Działów w stronę krzyżówki. W sobotę dokończenie kolędy na Woli Kom.

W niedzielę Święto Świętej Rodziny.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła i centralne ogrzewanie. Zebrano ostatniej niedzieli 5 200 zł. Na utrzymanie cmentarza 770 zł.

Chcieliśmy serdecznie podziękować naszym Siostrom i Grzegorzowi Hawrot za udekorowanie kościoła i zrobienie szopki bożonarodzeniowej. Dziękujemy Paniom Annie Zywar, Sylwii Hunia Sylwii Surmacz, Annie Głód które pomogły przygotować wystrój naszej świątyni. Panu Piotrowi Kwolek i Mieczysławowi Kwolek, Andrzejowi Zywar, Zdzisławowi Borek za oprawienie choinek.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą nadzielę; Annie Kwolek, Sylwii Kwolek, Danielowi Boczar, Jolancie Kołodziejczyk. A o posprzątanie w sobotę prosimy Wiolettę Hunia, Genowefę Hawrot, Barbarę Szmyd, Annę Wróbel, Władysława Wróbel.

Są jeszcze w zakrystii świece na Wigilijny Stół i opłatki.

Dziś na Woli K. po obiedzie Strażacy będą rozprowadzać Kalendarze Strażackie na rok 2020.

Redakcja Niedzieli przygotowała na święta wyjątkowe wydanie Tygodnika. Znajdziemy tam kalendarz na 2019 r. oraz płytę z kolędami Zespołu Golec Orkiestra. Cena 10 zł. natomiast w Gościu Niedzielnym jest obrzęd wigilijny.