Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela Wielkiego Postu, 24.03.2019

1) Dziś w naszej parafii rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które głosi ks. Paweł Bar z Dynowa.

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30. Po Gorzkich Żalach Msza św. Po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży.

2) Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

3) We wtorek zakończenie rekolekcji i zbierzemy tacę jako wynagrodzenie dla Księdza Rekolekcjonisty.

4) We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

We czwartek spotkanie ministrantów i lektorów od VI – III Gim.

5) W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 a po Drodze Krzyżowej Msza św. Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Wola Kombo. Godz. 17.00.

W piątek młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania wyjeżdża na rekolekcje do Zboisk o godz. 15. 30. Zbiórka przy kościele  Komborni.

6) W sobotę nie będzie spotkania Dzieci Maryi.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

7) Dziękujemy za ofiary pieniężne złożone w ubiegłą niedzielę na remont kościoła, centralne ogrzewanie oraz utrzymanie cmentarza. Na kościół zebrano 6700 zł. na cmentarz 2870 zł.

Są do nabycia w zakrystii„baranki wielkanocne” i „paschaliki”.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Szczęsna Beata i Nikola, Inglot Mieczysław, Zofia Krauz, Anna Balawajder, Grażyna Kwiatkowska. Na kwiaty dali Edward Balawajder i Janina Boczar. A o posprzątanie w sobotę prosimy Prajsnar Zofię 316, Andrzeja Prajsnar, Zofię Prejsnar, Barbarę Zbylut, Monikę Rymarz, Zofię Szmyd.