Ogłoszenia duszpasterskie, VI Niedziela Wielkanocna, 26.06.2019


1) Dziś nabożeństwo Majowe o godz.15.00 i Msza św.

Dziś także Dzień Matki, w naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich mamach, dla żyjących prośmy o potrzebne łaski a dla zmarłych o radość życia wiecznego.

2) W poniedziałek, wtorek, środę procesja z modlitwami o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ramach Dni Krzyżowych po mszy św. W poniedziałek pójdziemy do Krzyża przy Ośrodku. We wtorek do kaplicy św. Tekli. W środę do kapliczki przy domu państwa Leśniaków.

3) W środę po mszy, próba chóru

4) We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5) W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6) W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia, a po Nowennie procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski. W tym miesiącu pójdziemy Kulawką w dół i wrócimy obok cmentarza do kościoła.

W sobotę o g. 16:30 spotkanie dzieci Maryi, po Mszy RAMu.

7) W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

8) Tradycyjnie w Boże Ciało organizujemy wyjazd na koncert Jednego Serca, Jednego Ducha do Rzeszowa. Zapisy u ks. Radka do 9 czerwca, zaliczka przy zapisie 10 zł. (dopłata w dniu wyjazdu, w zależności od liczby chętnych).

9) Dziękujemy za ofiary pieniężne złożone na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Na kościół złożono 5040 zł. a na cmentarz 1585 (Wola 300 zł.)

Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Annie Lenart, Sławomirowi Inglot, Danucie Surmacz, Bernadettcie Wawrzkowicz. O posprzątanie w sobotę prosimy: Joanne Boczar, Bernadetę Prajsnar, Agatę Juraszek, Elżbietę Lenart, Krystynę Kaczkowską