Ogłoszenia duszpasterskie, XXX Niedziela Zwykła - 27.10.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli zwykłej 2019

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 i Msza św.

Od poniedziałku do czwartku Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 różaniec i Msza  św.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16 00,  a także możliwość do spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 Wola K. 11.00 i godz. 14. 00 na cmentarzu. Po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych naszych najbliższych i spoczywających na naszym cmentarzu. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy, która dla zmarłego jest najważniejsza. Zachęcam aby jak najwięcej skorzystało nas z sakramentu pokuty. Aby uzyskać i ofiarować odpust zupełny za naszych zmarłych. Będziemy służyć w konfesjonale od jutra od godz. 16.00.

W miesiącu listopadzie możemy zyskać odpust zupełny od 1-8 listopada i odpust cząstkowy przez resztę miesiąca, które to odpusty możemy ofiarować za naszych zmarłych. Warunkiem jest modlitwa „Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego i nawiedzenie cmentarza lub kościoła. W każdy dzień listopada będziemy modlić się po każdej Mszy św. w wypominkach za zmarłych, które składacie do szkatuły. Wypominki są wyłożone na stolikach i bocznych ołtarzach.

Nasza Rada Parafialna, Rada Cmentarza i Strażacy w tym dniu Wszystkich Świętych będą kwestować na cmentarzu przy bramie wejściowej w celu pozyskania środków na przygotowanie dokumentacji na poszerzenie naszego cmentarza oraz ekshumację niektórych grobów i grobowców.

W sobotę Dzień Zaduszny modlimy się szczególnie za zmarłych z naszych rodzin, kapłanów i siostry, którzy pracowali w naszej parafii oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00 na Woli K. 16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy  piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę w godzinach rannych odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.

W sobotę spotkanie RAMu i Dzieci Maryi o godz. 15.30.

W sobotę Nowenna Do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Zebrano 5150 zł. na kościół, a na utrzymanie cmentarza 1005 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom;  Agnieszce Prajsnar, Katarzynie Wilczyńskiej, Małgorzacie Mika, Janinie Szmyd, Zuzannie Malinowskiej, na kwiaty dała Kazimiera Długosz. a o posprzątanie w sobotę prosimy Grzegorza Hawrot, Barbarę Stapińską, Teresę Szuba, Annę Józefczyk – seniorkę, Danutę Kowlek.

Ogłoszenie o zniczach