Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela Wielkanocna - ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 28.04.2019

1) Dziś na Woli Komborskiej odpust Miłosierdzia Bożego o godz. 11.00.  Zapraszamy serdecznie. Dziś Msza św. jeszcze w Komborni o godz. 9.30 i o godz. 15.00 po Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Dziś na godz. 15. 00 zapraszamy wszystkich na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziś składamy skarbonki Caritas z Jałmużny postnej.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. .

2) W poniedziałek i wtorek spotkanie dzieci z III klasy o godz. 16.00.

3) W środę po Majówce egzamin przy księdzu Dziekanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

W środę rozpoczynamy nowy miesiąc maj, który poświęcony jest Matce Bożej - Maryi. Nabożeństwa majowe będą odprawiane każdego dnia po Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz wszystkich do brania udziału w tym pięknym polskim nabożeństwie majowym. Prosimy o przystrojenie kaplic i krzyży przydrożnych. Dzieci i kandydaci do bierzmowania otrzymają plansze na naklejki każdego dnia za uczestnictwo w Majówce.

4) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wyjątkowo w miesiącu maju odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem we czwartek w godzinach rannych.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

We czwartek spowiedź dla młodzieży i świadków przed bierzmowaniem od godz. 17.00., po mszy spotkanie, a w piątek spotkanie po majówce i  Mszy św. o godz. 15.00

Od piątku, na majówce Triduum przed Sakramentem Bierzmowania

W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 15.00 młodzież otrzyma krzyże, po mszy spotkanie.

5) W piątek Uroczystość N.M.P. Królowej Polski. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Majówka o godz. 15.00.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 7.45 rano.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a nowennie procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski. Pójdziemy w procesji w stronę Wytrząski i skręcimy na Osiedle w stronę Ośrodka i powrót do kościoła.

W sobotę spotkanie RAM po procesji.

7) W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Majówce o godz. 15.00.

8) Zapisy na rekolekcje wakacyjne RAM, do 10 maja u ks. Radka.

9) Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty; Marii Rokosz, Ireneuszowi Pyzia, Marianowi Piekarskiemu, Marii Dmitrzak, na kwiaty dała Anna Balawajder.

A o posprzątanie w sobotę od godz. 8.00 prosimy Rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.