Ogłoszenia duszpasterskie, 29.09.2019

Dziś młodzież z klasy VI złoży publiczną deklarację chęci przygotowania się i przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz. 11.00. Dziś też dzieci z III klasy otrzymają różańce w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Św.

Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństw Różańcowe, które będziemy rozpoczynać najpierw Mszą św. o godz. 17.00 i po Mszy Różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież oraz całe rodziny. Dzieci po każdym Nabożeństwie Różańcowym będą losowały figurki Matki Bożej oraz otrzymają planszę na naklejki na każdy dzień.

We wtorek po Różańcu spotkanie Grupy św. O. Pio.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 – 17.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek i pierwsza sobota. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 16.00 możliwość do spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi od poniedziałku do czwartku.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w czasie Mszy Św a po Mszy św procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski oraz różaniec w intencji naszych rodzin, parafii i Ojczyzny. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tej procesji. W tym miesiącu pójdziemy Kulawką w dół i skręcimy przy p. Gierlachach w stronę cmentarza. Prosimy o przyniesienie świec.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi przed Mszą św o godz.15.30.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Nabożeństwie Różańcowym o godz. 15.00 i Msza św.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę paniom; Małgorzacie Kłapkowskiej, Danucie Inglot, Oli Leśniak, Agacie Leśniak, Helenie Kwolek. Na kwiaty dały Zofia Kosztyła. A o posprzątanie w sobotę prosimy Andrzeja Zygarowicz, Teresę Pyzia, Marię Makiel, Bogumiłę Smoleń, Katarzynę Smoleń, Krystynę Szul.

Dziękuję panom Adamowi Gargasz i Waldemarowi Pyteraf za pomoc w ułożeniu drzewa opałowego. a także p. Stanisławowi Kwolek za pomoc w ułożeniu płytek na chórze..

We wtorek badanie wzroku w Ośrodku Zdrowia od godz. 9.00 – 10.00. obowiązuje rejestracja w Ośrodku.