Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela Wielkiego Postu, 31.03.2019

1) Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

2) We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

3) We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4) W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. A od godz. 17.00 możliwości do spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w dni poprzedzający pierwszy piątek miesiąca.

5) W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18. 00 i Msza św. Jeśli będzie ładna pogoda Droga na zewnątrz kościoła.

W piątek próba chóru po Mszy św.

6) W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16. 30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy świętej.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

7) W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Gorzkich Żalach.

Dziękuję Panu Ryszardowi Kasprzyk za wyminę oświetlenia przy obrazie Matki Bożej.

8) Spowiedź przed świąteczna w naszej parafii 10 kwietnia.

9) Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary na kwiaty paniom; Zofii Prajsnar, Zofii Prejsnar, Barbarze Zbylut, Zofii Szmyd,  Rafałowi i Dariuszowi Rymarz A o posprzątanie w sobotę prosimy;Annę Śnieżek, Zofię Klamut, Stanisława Lenart. Szmyd Teresę , Żywiec Magdalenę

Są do nabycia wielkanocne baranki w zakrystii.