Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła - 3. 11. 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedzieli zwykłej 2019.

Dziś zmiana Tajemnic Różańca św. po Mszy św. (ranna).

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

W wtorek jutro spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

Próby RAMu i Dzieci Maryi we środę o godz. 16.30 i w sobotę o godz. 15.00.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. A w tym miesiącu Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Łukasz Czaja. Ta Nowenna będzie transmitowana przez nasze Radio Fara.

W następną niedzielę na godz. 15. 45 po Mszy św. zapraszamy wszystkich na mini koncert naszej młodzieży RAMu i Dzieci Maryi . W programie pieśni i piosenki patriotyczne.

Dziękuję Radzie Cmentarnej, Strażakom, Radzie Parafialnym i tym wszystkim, którzy kwestowali na cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych. Zebrano w czasie kwesty 6860zł, 24 gr.

W następna niedzielę błogosławieństwo dzieci na Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Joannie i Grzegorzowi Hawrot, Barbarze Stapińskiej, Kubie Stapińskiemu, Teresie Szuba, Danucie Kwolek, Julii Józefczyk. Na kwiaty dała Danuta Gargasz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Irenę Mika, Barbarę Kwolek, Teresę Krauz, Wiesławę Kuś, Marię Kmetko.

Ogłoszenie Kominiarza. – Usługowy Zakład Kominiarski z Krosna zawiadamia mieszkańców Komborni i Woli Komborskiej, że przeprowadzi kompleksowe czyszczenie i przeglądy kominiarskie zgodnie z ustawą.