Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela Adwentu, 8. 12. 2019 r.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia.

Dziś dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.

Dziś dzieci z III klasy otrzymają medaliki w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 11.00 oraz błogosławieństwo dzieci po Mszy św.

Roraty w tym tygodniu o godz. 17.00. Zapraszamy do liczniejszego udziału jakże piękniej Mszy św. o Matce Bożej, z którą to przygotowujemy się na przyjście Zbawiciela.

We wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

We środę spotkanie ministrantów po Mszy św.

We czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00..

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz.15.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i centralne ogrzewanie, oraz utrzymanie cmentarza.

W następną niedzielę nasza młodzież z RAMu w ramach kiermaszu przedświątecznego rozprowadzać będzie „stroiki na stoły świąteczne. Dochód z kiermaszu przekazany będzie na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych.

Od dziś można składać dary – produkty spożywcze dla ludzi potrzebujących. Kosz stoi przy stoliku.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom i panom; Katarzynie Symów, Beacie Czapor, Danucie Pelczarskiej, Dorocie Kwolek, Marzenie Czapor. A o posprzątanie w sobotę prosimy Halinę Menet, Danutę Surmacz, Czesławę Szafran, Krystynę Kędra, Krystynę Wojnar

Można nabyć opłatki u Sióstr w zakrystii.

Są także świece na wigilijny stół w zakrystii w cenie 5 zł. W zakrystii są także do nabycia różańce z wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia.