Niedziela Chrztu Pańskiego, Ogłoszenia duszpasterskie, 12.01.2020 r.

Dziś Błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz.11.00

Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

Dziś Dzieci z Ochronki zapraszają swoje Babcie i swoich Dziadków na Misterium Jasełkowe do kościoła po Mszy św. o godz. 15.00. a po Misterium na poczęstunek do Domu Strażaka

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i centralne ogrzewanie oraz na utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Panom; Zuzannie Żywiec, Annie Krauz, Paulinie Słyś.  A o posprzątanie w sobotę prosimy; Izabelę Kaleta Ewelinę Pigoń, Irenę Stapińską, Agnieszkę Stapińską, Agnieszkę Biskup.

Nasze Siostry serdecznie dziękują wszystkim parafianom za złożone ofiary przy okazji nabywania opłatków na stół wigilijny.

Intencje.