II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 5. 01. 2020 r. - Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś zmiana tajemnic Różańca św. po Mszy św. (ranna).

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjne Trzech Królu. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Przypominamy, że w ten dzień mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Taca przeznaczona na misje. Nasze Siostry będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Ofiary będą przekazane na Siostry pracujące na misjach.

W sobotę Uroczysta Nowenna ku czci Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara.

Msze św. w tym tygodniu rano o godz. 7.00. od wtorku do piątku.

Od wtorku kontynuujemy wizytę duszpasterską w Komborni. W wtorek; Ks. Piotr zaczyna kolędę o godz. 16. 00 – w okolicach Młyna od państwa Kędrów w stronę Dworu. Ks. Andrzej zaczyna kolędę od godz. 8.30 od Wygody przez Graniczną w stronę Dworu. We środę ks. Piotr od godz. 13.00- Od Grosaru w stronę Ośrodka Zdrowia . Ks. Andrzej od godz. 13.00 – od Sośniny w stronę Ośrodka Zdrowia. We czwartek Ks. Piotr  od godz. 16.00 od kościoła w stronę Kombornię Góra.  Ks. Andrzej od 14. 00 Kombornia Góra od Pana Inglota w stronę Pani Podgórskiej – W Piątek ks. Andrzej od godz. 8.30. Pańskie Pola od Państwa Surmaczy w stronę Dworu. Ks. Piotr od godz. 8.30 – Kretówki od Państwa Wawrzkowicz.  W sobotę Wygoń i Pasternik.

W następną niedzielę  o godz. 16.00 dzieci z przedszkola z Ochronki zapraszają swoje Babcie i Dziadków do Domu Strażaka w dzień ich święta.

W następną niedziele błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę; Barbarze Kwolek, Tadeuszowi Kasprzyk, Danucie Kwolek, Natalii Balawajder, na kwiaty dała Danuta Pelc. A o posprzątanie w sobotę prosimy Honoratę Słyś, Zuzannę Żywiec, Martę Szpienik, Annę Krauz, Zbigniewa Kasprzyk.