Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli zwykłej (10.10.2021 r.)

Dziś obchodzimy XXI "Dzień Papieski", którego celem jest lepsze poznanie osoby św. Jana Pawła II i Jego nauczania. Dziś też zbieramy ofiary do puszek wspomagając fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecie", której zadaniem jest pomoc ludziom młodym z biednych rodzin, którzy chcą się uczyć, aby w przyszłości służyć naszej Ojczyźnie.

Dziś błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 a po nabożeństwie Msza św. Zapraszamy do brania udziału w tym nabożeństwie. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe przed Mszą św. godz. 17.00.

W poniedziałek po Mszy św. zbiórka kandydatów na ministrantów, którzy w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zostaną włączeni do Liturgicznej Służby Ołtarza.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio. po Mszy św..

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, a następnie Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Różańcowym.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza

Na bocznych ołtarza są wyłożone kartki na Wypominki.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty...