Ogłoszenia duszpasterskie - XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021 r.

Dziś dzień beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.

Dziś rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania. Módlmy się o dobrych wychowawców i odpowiedzialność rodziców w wychowaniu dzieci i młodzieży.

Dziś błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzieży i wychowawców.

We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża.

Wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio po Mszy św.

W środę spotkanie młodzieży klas VI, VII i VIII przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św.

W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00.

W piątek spotkanie ministrantów po Mszy św. – Wola Komborska.

W czwartek po Mszy św. ognisko dla członków RAM-u.

W sobotę uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy serdecznie na Mszę św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16:30.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty: Bożenie Rajchel, Danucie Kochańskiej, Katarzynie Pełdiel, Annie Boczar, Teresie Kwolek. Na kwiaty ofiary złożyli: Helena Kwolek, Beata Shane, Stanisława Lenart, Jan Lenart. A o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy: Zofię Boczar, Halinę Kwolek, Dorotę Machaj, Teresę Łojek, Barbarę Wilusz.

Prośba. Jeżeli ktoś posiada jakieś zdjęcia z różnych uroczystości naszej świątyni z sprzed lat 90 - tych ubiegłego wieku, prosimy o ich udostępnienie w celu odtworzenia bocznych ołtarzy w naszym kościele. Zdjęcia mogą być nawet czarno białe.