Uroczystość Wniebowzięcia NMP ( 15.08.2021r.) - Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś Uroczystość Wniebowzięcia NMP tzw. Matki Bożej Zielnej. Poświęcenie kwiatów, kłosów zbóż i owoców ziemi po każdej Mszy św.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio. Po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W za dwa tygodnie Odpust parafialny Matki Boskiej Pocieszenia i Dożynki parafialne. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. profesor Łukasz Jastrzębski .Wieńce dożynkowe poniosą Panie z Koła Gospodyń z Komborni i Woli Komborskiej. Starostami Dożynek będą Państwo Sylwia i Krzysztof Surmacz. Do asysty światła i niesienia obrazu Matki Bożej Pocieszenia Róża św. Rity. Prosimy aby nasi strażacy z Komborni i Woli Komborskiej włączą się czynnie w Odpust parafialny. Młodzież szkolna i dzieci przygotują figury do procesji.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Barbarze Zych, Krystynie Pasterkiewicz, Sławomirowi Inglot, Joannie Boczar, Dariuszowi Surmacz. Na kwiaty dała Janina Zywar. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Piotra Prejsnar, Agatę Juraszek, Krystynę Kaczkowską, Janinę Kuliga, Grzegorza Długosz.