Ogłoszenia duszpasterskie - XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.


Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.

W środę spotkanie młodzieży z VI klasy po Mszy św.

W czwartek wspomnienie św. O. Pio. Z tej okazji uroczysta Msza św. i spotkanie grupy św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek po Mszy św. spotkanie RAMu.

W sobotę o godz. 16.30. spotkanie Dzieci Maryi

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Msza św.

W sobotę wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Jodłówki o godz. 7.30. (Jeżeli będzie stan) Jest obecnie zapisanych tylko 10 osób.

W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 młodzież z VI klasy złoży publiczną deklarację przystąpienie do Sakramentu Bierzmowania.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Zofii Boczar, Krzysztofowi Kwolek, Jakubowi Kasprzyk, Dorocie Kwolek, Wiesławowi Kwolek, Anecie Łojek. Dorocie Machaj, Teresie łojek, Barbarze Wilusz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Krzysztofa Miśkowiec, Halinę Malinowską, Marię Długosz, Aleksandra Bigaj, Halinę Prajsnar, Dorotę Zygarowicz.

Zapowiedzi.

Intencje mszalne.

Pragniemy złożyć kolejną Różę Różańcową pod wezwaniem Świętej Rodziny. Zapraszamy do tej Róży Małżonków – Ojców i Matki – aby rozmawiać z Bogiem za przyczyną Matki Bożej o naszych rodzinach, dzieciach i młodzieży. Prosimy o odwagę i podjęcia wspólnej modlitwy. Będziemy jeszcze rozmawiać z poszczególnymi rodzinami indywidualnie. Chętnych odsyłamy do Kamili Faleńczak – Kwolek.