Ogłoszenia duszpasterskie - XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.

W środę spotkanie młodzieży z VI klasy po Mszy św.

W czwartek wspomnienie św. O. Pio. Z tej okazji uroczysta Msza św. i spotkanie grupy św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek po Mszy św. spotkanie RAMu.

W sobotę o godz. 16.30. spotkanie Dzieci Maryi

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Msza św.

W sobotę wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Jodłówki o godz. 7.30. (Jeżeli będzie stan) Jest obecnie zapisanych tylko 10 osób.

W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 młodzież z VI klasy złoży publiczną deklarację przystąpienie do Sakramentu Bierzmowania.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Zofii Boczar, Krzysztofowi Kwolek, Jakubowi Kasprzyk, Dorocie Kwolek, Wiesławowi Kwolek, Anecie Łojek. Dorocie Machaj, Teresie łojek, Barbarze Wilusz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Krzysztofa Miśkowiec, Halinę Malinowską, Marię Długosz, Aleksandra Bigaj, Halinę Prajsnar, Dorotę Zygarowicz.

Zapowiedzi.

Pragniemy złożyć kolejną Różę Różańcową pod wezwaniem Świętej Rodziny. Zapraszamy do tej Róży Małżonków – Ojców i Matki – aby rozmawiać z Bogiem za przyczyną Matki Bożej o naszych rodzinach, dzieciach i młodzieży. Prosimy o odwagę i podjęcia wspólnej modlitwy. Będziemy jeszcze rozmawiać z poszczególnymi rodzinami indywidualnie. Chętnych odsyłamy do Kamili Faleńczak – Kwolek.