XXI Niedziela Zwykła (22.08.2021 r.) - Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek spotkanie Grupy św. o. Pio. po Mszy św.

2.We czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej.

1. We czwartek na prośbę księdza Grzegorza spotkanie ministrantów po Mszy św.
  2. W sobotę od godz. 16.00 – 18.00 spowiedź przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia. Będzie to zarazem spowiedź także dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego.
  3. W sobotę o godz. 18.00 Msza z wigilii odpustu Matki Bożej Pocieszenia i Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. O godz. 20.30 Różaniec w intencji całej naszej parafii. 21.00 Apel Jasnogórski.
  4. W za tydzień Odpust parafialny Matki Boskiej Pocieszenia i Dożynki parafialne. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. profesor Łukasz Jastrzębski .Wieńce dożynkowe poniosą Panie „Zdolne i kreatywne oraz Panie z Koła Gospodyń z Komborni i Woli Komborskiej. Starostami Dożynek będą Państwo Sylwia i Krzysztof Surmacz. Do asysty światła i niesienia obrazu Matki Bożej Pocieszenia Róża św. Rity. Prosimy aby nasi strażacy z Komborni i Woli Komborskiej włączyli się czynnie w Odpust parafialny. Młodzież szkolna i dzieci przygotują figury do procesji. Msze św. w naszej parafii w dniu Odpustu: 7.30. 11.00 i 15.00 Kombornia. I także na Woli Komborskiej o godz. 15.00.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na kościół i utrzymanie cmentarza Zebrano 3190 na kościół i 590 na utrzymanie cmentarza.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Janinie Kuliga, Krystynie Kaczkowskiej, Bernadecie Prajsnar, Agacie Juraszek. Na kwiaty dały Anzelma Balawajder, Czesława Juraszek. A o posprzątanie w sobotę prosimy Małgorzatę Makiel, Zbigniewa Makiel, Jolantę Krzysik, Aleksandrę Kaczkowską, Justynę Wojnar, Adriannę Czubską, Ewelinę Konop, , Mariolę Kasprzyk, Agatę Długosz, Ewę Długosz, Annę Głód, Andzreja Miśkowiec, Halinę Szmyd, Helenę Borek, Grażynę Boczar.
  7. Ogłoszenie s. Bożeny.
  8. Intencje mszalne.