XIII Niedziela Zwykła (27.06.2021 r.) ; Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 15.00. Wola Komborska 9.00

We wtorek Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o 7.00 i 18.00 w Komborni ;  o 17.00 na Woli Komborskiej. Spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św. o godz. 18.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. i o godz. 18. 00 Msza św.

W tym tygodniu pierwszy czwartek ,pierwszy piątek miesiąca.

W piątek w godzinach rannych odwiedzimy naszych chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 17.00 możliwość do spowiedzi i Msza św. o 18.00.

W czasie wakacji nie będzie Mszy św. na Woli Komborskiej. Wyjątkiem są pierwsze piątki miesiąca.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Po Nowennie pójdziemy w procesji z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski. Tym razem pójdziemy w stronę Korczyny i przy kaplicy przy domu Państwa Surmaczy zawrócimy w stronę kościoła.

Od następnej niedzieli Msze św. w naszej parafii o godz. 7.30, 11.00, 15.00 na Woli Komborskiej o godz. 9.30.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

W następną niedzielę Msza św. przy kapliczce św. Rozalii o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. godz. o 15.00 w kościele.

W poniedziałek 5 lipca będziemy gościć pielgrzymów grupy św. Andrzeja z Leska.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Zebrano ostatniej niedzieli 4650 zł na remont kościoła a na utrzymanie cmentarza 1670 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Rymarz Monice, Annie Śnieżek, Barbarze Zbylut. Na kwiaty dała Zofia Szmyd. A o posprzątanie  w tym tygodniu prosimy Zofie Klamut, Stanisławę Lenart, Teresę Szmyd, Magdalenę Żywiec, Elżbietę Prajsnar.

Zapowiedzi.

Można składać do 9 lipca elektrośmieci na parkingu przy bramie do plebani. Elektrośmieci przeznaczone są na pomoc misjonarzom pracujących poza granicami naszej Ojczyzny.