Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli zwykłej (26.09.2021 r.)

Dziś w Kościele w Polsce odbywa się liczenie wiernych.

Dziś o godz. 11.00 młodzież z klasy VI złoży publiczną deklarację chęci przyjęcia Sakramentu Bierzmowania za trzy lata oraz że dobrze wykorzysta czas na przygotowanie się do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej.

W poniedziałek po Mszy św. zbiórka lektorów, ministrantów oraz kandydatów na ministrantów.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę Święto Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do godz. 18.00.

Od piątku Msze św. w dni powszednie w kościele parafialnym o godz. 7.00 i 17.00, a w kościele dojazdowym przez cały październik o godz. 17.00.

Od piątku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, w kolejności najpierw różaniec, a następnie Msza św..  Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież oraz całe rodziny. Dzieci będą otrzymywały obrazki.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, a od godz. 16.00 możliwość spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi od poniedziałku do czwartku.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w czasie Mszy Św. Po Eucharystii  procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski oraz różaniec w intencji naszych rodzin, parafii i Ojczyzny. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tej procesji. W tym miesiącu pójdziemy Kulawką w dół i skręcimy przy p. Gierlach w stronę cmentarza. Prosimy o przyniesienie świec i latarek.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi przed Mszą św. o godz.15.30.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po nabożeństwie różańcowym o godz. 15.00 i Msza św.

Także w następną niedzielę dzieci z III klasy otrzymają różańce w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Św. przed Nabożeństwem Różańcowym.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Ostatniej niedzieli zebrano na kościół 5100 zł. oraz na cmentarz 900 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę; Krzysztofowi Miśkowiec, Halinie Prajsnar, Dorocie Zygarowicz, Halinie Malinowskiej, Grzegorzowi  Długosz. Na kwiaty ofiary złożyli: Maria Długosz, Czesława Wawrzkowicz, Aleksander Bigaj. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy Janinę Marczak, Urszulę Marczak, Marię Kurneta, Danutę Bajgrowicz, Helenę Gargasz..

Zapowiedzi.