Niedziela Trójcy Przenajświetszej - 30.05.2021; Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

W wtorek spotkanie ministrantów po Mszy św.

We wtorek próba dziewczynek, które w tym roku będą sypać kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała. Próba o godz. 17.00. Niestety w tym roku nie będzie wspólnego kosza do sypania kwiatów.

We czwartek Boże Ciało. Chcieliśmy przypomnieć trasę procesji i miejsce ołtarzy. W tym roku idziemy w procesji od kościoła w kierunku cmentarza i w dół do państwa Leśniaków. Następnie prosto do drogi głównej a później w stronę stadionu. Pierwszy ołtarz przy kaplicy państwa Leśniaków. Odpowiedzialna Młodzież RAMu. Drugi ołtarz przy domu Anny i Andrzeja Zywar. Ołtarz wykonają rodzice dzieci komunijnych. Odpowiedzialni Państwo Magdalena i Piotr Liput.. Trzeci ołtarz na wysokości domu państwa Sowa. Ten ołtarz wykonają rodzice młodzieży bierzmowanej w tym roku. Odpowiedzialna pani Bernadetta Inglot. Ostatni ołtarz na stadionie wykona Zarząd Klubu Sportowego w Komborni. Odpowiedzialny Prezes Zarządu. Prosimy o pomoc w ustawieniu ołtarzy także sąsiadów. Nasze siostry maja przygotowane banery oraz materiały na ubiór ołtarzy. Mamy nadzieję, że nasi strażacy czynnie włączą się w całe Uroczystości. Dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. i oraz dzieci rocznicowe a także małe dzieci z Rodzicami do sypania kwiatów. Proszę Różę św. Michała Archanioła do niesienia obrazu Matki Bożej Pocieszenia w czasie procesji. Msze święte w tym dniu; w Komborni 7. 30 i 9.30 z procesją oraz 15.00 a na Woli K. o godz. 15.00.

Codziennie zapraszamy do brania udziału w oktawie Bożego Ciała połączoną z procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 17. 00 możliwość do spowiedzi  świętej.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a po Nowennie Procesja Eucharystyczna z okazji Oktawy Bożego Ciała Procesja z obrazem Matki Bożej z soboty przenosimy na Boże Ciało.

W niedzielę zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy św. o godz. 7.00.

W piątek i niedzielę na Woli K. także po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

W niedzielę procesja Oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 10.30

W następną niedzielę zbiórka do puszek na operację chorego chłopca na serce. Kubuś Zwierzchowski pochodzi z Bliznego. Aby uratować życie Kubusia potrzeba kilka milionów złotych, żeby można było wykonać operację w Stanach Zjednoczonych.. Jego pierwsza operacja w Polsce się nie powiodła. Szansę ma tylko w USA.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Grażynie Wącław, Teresie Kwolek, Zofii Kuźnar, Barbarze Mika, Wiesławowi Bożek, Janowi Zych. Na kwiaty dały Celina Mika, Bożena Kuźnar. A o posprzątanie w sobotę prosimy Irenę Podgórską, Wiolettę Długosz, Mariusza Hawrot, Jolantę Pigoń, Grażynę Prejsnar.

Zapowiedzi.