Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Odpustowych Matki Bożej Pocieszenia 29.08.2021 r.

1. Dziś Uroczysta Msza św. Odpustowa Matki Bożej Pocieszenia o godz. 11.00. Jest to także dzień dożynek parafialnych. Sumę odpustową i kazanie wygłosi ks. prof. Łukasz Jastrzębski wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym. Dziś Msze św. o godz. 11.00 i 15.00 w Komborni i Woli Komborskiej o godz. 15. 00.
  2. Od jutra w naszej parafii Msze św. w powszedni dzień o godz. 7.00 i 18.00
  3. We spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.
  4. We środę rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny uroczystą Mszą św. o godz. 8.00. Na Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i Grono Pedagogiczne z Szkoły Podstawowej z Komborni.
  5. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7. W piątek w godzinach rannych odwiedziny chorych w naszej parafii a od godz. 17.00 możliwość spowiedzi.
  8. W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a po Nowennie procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski. Pójdziemy w kierunku Korczyny i przy kaplicy Państwa Surmacz zawrócimy w stronę Kościoła.
  9. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca Świętego po rannej Mszy św.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejsze Uroczystości i złożenia ofiary na kwiaty Aleksandrze Kaczkowskiej, Ewelinie Konop, Ewie Długosz, Grażynie Boczar, Justynie Wojnar, Jolancie Krzysik, Justynie Inglot, Annie Głód, Marioli Kasprzyk, Agacie Długosz, Helenie Borek, Andrzejowi Miśkowiec. Na kwiaty dał Szmyd Mieczysław. A o posprzątanie w sobotę prosimy Balawajder Marię, Juraszek Annę, Balawajder Annę, Małgorzatę Cebula, Agnieszkę Lenart.
  11. Podziękowanie – ks. prof. Łukaszowi Jastrzębskiemu, księżą za pomoc przy spowiedzi. Księżom Rodakom, ks. z dekanatu. Siostrze Barbarze i chórowi. s. Anieli. Starostom Dożynek, Sylwii i Krzysztofowi Surmacz. Paniom ze Stowarzyszenia , KGW z Komborni i Woli Komborskiej za piękne wieńce. Strażakom, oraz ministrantom..
  12. Zapowiedzi