XIV Niedziela Zwykła ( 4. 07. 2021 r.) - Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Św. po Mszy św. (ranna)

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Dziś Msza św. przy kaplicy św. Rozalii o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 15. 00 w kościele.

Od jutra Msze św. w naszej parafii w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. Natomiast kancelaria parafialna czynna we wtorek od godz. 17.00 – 17.30 i we czwartek od godz. 16.30 – 17.00.

Jutro 5 lipca  będziemy gościć pielgrzymów grupy św. Andrzeja . Pielgrzymi spodziewani są ok. godz. 17.30.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W czasie wakacji nie będzie Mszy św. na Woli Komborskiej. Wyjątkiem są pierwsze piątki miesiąca.

W sobotę Uroczysta  Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. W tym miesiącu Nowennę poprowadzi ks. Franciszek Filar. Misjonarz z Kostaryki.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy  o godz. 11.00.

W następną niedzielę Msza św. przy Źródełku św. Jana z Dukli o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. godz.. 15.00 w kościele. Prosimy Pana Kazimierza Pyzia o przewiezienie ołtarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Stanisławowi Lenart, Stanisławowi Szmyd, Ewie Makiel, Elżbiecie Prajsnar, Zofii Klamut, Magdalenie Źywiec. A o posprzątanie w sobotę prosimy Teresę Kwolek, Barbarę Wojnar, Kazimierę Zajdel, Krystynę Szpiech,Kazimierę Szmyd.

Intencje.