Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli zwykłej - 3.10.2021 r.

Dziś o godz. 15.00 Dzieci z III klasy otrzymają różańce w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii św. Po rozdaniu różańców Nabożeństwo Różańcowe i zmiana Tajemnic Różańca św. a następnie Msza św.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W tym tygodniu Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00, a następnie  Msza św. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tym pięknym nabożeństwie.

We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy św. o. Pio.

W środę spotkanie klasy VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę uroczysta nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w czasie Mszy Św., a następnie Różaniec. Kazanie w czasie nowenny wygłosi ks. Andrzej Dec, dyrektor Hospicjum w Krośnie.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę będziemy obchodzić już XX I Dzień Papieski. Na każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiarę do puszek na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspierającą młodych ludzi z biednych rodzin chcący się uczyć i służyć naszej Ojczyźnie.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Magdalenie Gargasz, Lucynie Juszczęć, Danucie Bajgrowicz, Katarzynie Bajgrowicz, Aleksandrze Boczar. Na kwiaty ofiarę złożyła  Helena Gargasz. A o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy: Wandę Makiel, Krystynę Malinowską, Agatę Krauz, Katarzynę Adamczak, Helenę Zywar.