X Niedziela Zwykła - 6. VI. 2021 r. ; Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy św. o godz. 7.00.

Dzisiaj o godz. 10.30 po Mszy św. procesja Oktawy Bożego Ciała.

Dziś zbiórka do puszek na rzecz chorego Kubusia z Bliznego. Zbieramy na ratowanie jego serduszka przez hojność naszych serc.

Dzisiejsza taca przeznaczona Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W tygodniu procesje Oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia.

We wtorek w naszej parafii młodzież z Komborni, Jabłonicy, Woli Komborskiej i Iskrzyni przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 18.00 na Mszy św. Po Mszy procesja Oktawy Bożego Ciała wokół kościoła

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków o godz. 18.00. W tym dniu rozdamy dzieciom nagrody za uczestnictwo w nabożeństwach majowych.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i oddanie naszej parafii, rodzin i nas samych Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy do wzięcia udziału we Mszy św. W ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16.30.

W sobotę Uroczysta Nowenna ku czci Matki Bożej Pocieszenia i IV rocznica Koronacji Matki Bożej. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara.

Ogłoszenie. Dnia 5 lipca 2021 roku 41 Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę przybędzie do Komborni.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Irenie Podgórskiej, Wioletcie Długosz, Mariuszowi Hawrot, Jolancie Pigoń, Grażynie Prajsnar. Na kwiaty dali Kamila i Roman Fiedeń oraz Małgorzata i Jan Kłapkowscy. A o posprzątanie w sobotę prosimy Zuzannę Mika, Joannę Boczar, Beatę Szczęsna, Mieczysława Inglot, Zofię Krauz, Adama Mika.

Organizujemy wraz Akcją Katolicką wycieczkę do Bratysławy i Wiednia w dniach 16, 17, 18 lipca. Zapisy i wpłata zaliczki u Pani Renaty Trybus.