Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Bożego Ciała (16.06.2022 r.)

Codziennie zapraszamy do brania udziału w oktawie Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a po Nowennie Procesja Eucharystyczna z okazji Oktawy Bożego Ciała .

W piątek i niedzielę na Woli K. także po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

W niedzielę (19.06.2022 r.) w naszej parafii uroczystości V rocznicy Koronacji i Intronizacji Obrazu Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej. W czasie, Uroczystości wprowadzimy do naszej świątyni relikwie św. Ks. bp. Józefa Sebastiana Pelczara oraz dwóch błogosławionych ks. Jerzego Popiełuszki i ks. Jana Balickiego. Poświęcimy na nowo dwa boczne ołtarze. Odsłonimy dwie tablice pamiątkowe poświęcone: ks. Władysławowi Gurgaczowi i Matce Generalnej Marii Sylwii Sznajder. Całym uroczystościom będzie przewodniczył J.E. ks. abp Józef Michalik. Uroczystościom będzie towarzyszyła Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego z Rzeszowa oraz poczty sztandarowe oraz salwa honorowa. Serdecznie zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe, Grupy Modlitewne oraz wszystkich parafian.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 11.00 i 15.00. Na Woli Komborskiej Msza św. O godz. 15.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty rodzinom z numerów domów: 263, 265, 267, na kwiaty ofiarę złożyła rodzina z numeru 265; a o posprzątanie naszego kościoła w sobotę prosimy rodziny z numerów: 268, 269, 270, 271, 272, 274.