Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli zwykłej (19.06.2022 r.)

Dziś w naszej parafii uroczystości V rocznicy Koronacji i Intronizacji Obrazu Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej w czasie, której to Uroczystości wprowadzimy do naszej świątyni relikwie św. Ks. bp. Józefa Sebastiana Pelczara oraz dwóch błogosławionych ks. Jerzego Popiełuszki i ks. Jana Balickiego. Poświęcimy na nowo dwa boczne ołtarze. Odsłonimy dwie tablice pamiątkowe poświęcone ks. Władysławowi Gurgacz i Matce Generalnej Marii Sylwii Sznajder. Całym naszym Uroczystościom będzie przewodniczył ks. abp Józef Michalik. Naszym Uroczystościom będzie towarzyszyła Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego oraz poczty sztandarowe.

Dzisiaj o godz. 15.00 po Mszy św. procesja Oktawy Bożego Ciała.

W tygodniu procesje Oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia.

W poniedziałek po procesji spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.

We wtorek po procesji Oktawy Bożego Ciała spotkanie Grupy św. O. Pio.

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków o godz. 18.00. W ten dzień obchodzimy wyjątkowo Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W czwartek po Mszy św. spotkanie RAMu.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i oddanie się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy do wzięcia udziału we Mszy św.

W piątek na zakończenie Roku Szkolnego Msza św. o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz Grono Pedagogiczne.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty rodzinom numerów domów 269, 269A, 271, 272 a o posprzątanie w sobotę prosimy 275, 276 A, 281, 282, 286.

Zapowiedzi.

Intencje mszalne. Parafia Kombornia - Intencje Mszy Świętych 20-26.06.2022 r.