Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli zwykłej (26.06.2022 r.)

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - Msze Święte w Komborni o godzinie 7:30 i 18:00, a w Woli Komborskiej o godzinie 17:00

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. i o godz. 18. 00 Msza św.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca

W piątek w godzinach rannych odwiedzimy naszych chorych z Najświętszym Sakramentem, a od godz. 17.00 możliwość spowiedzi św. i Msza św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Po Nowennie pójdziemy w procesji z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski. Tym razem pójdziemy w stronę Ośrodka Zdrowia na Osiedle i powrócimy do kościoła.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

W następną niedzielę Msza św. przy Źródełku św. Jana z Dukli o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. godz. 15.00 w kościele. Prosimy Pana Kazimierza Pyzia o przewiezienie ołtarza.

We wtorek 5 lipca będziemy gościć pielgrzymów grupy św. Andrzeja z Leska.

Ostatniej niedzieli w czasie uroczystości nie było czasu, aby podziękować tym, którzy pomogli w przygotowaniu Uroczystości V rocznicy Koronacji i Intronizacji Matki Bożej Pocieszenia oraz uczczenia Matki Marii Sylwii Sznajder, a także ks. Władysława Gurgacza. Dziękuję druhom z OSP Kombornia. Państwu Elżbiecie i Janowi Wawrzkowicz, Annie Zywar, Grzegorzowi Hawrot oraz naszym Siostrom.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty rodzinom z numerów domów 275, 276A, 281, 282, 286. a o posprzątanie naszego kościoła w sobotę prosimy rodziny z numerów 287, 288, 288A, 289, 290.

Intencje mszalne. Parafia Kombornia - Intencje Mszy Świętych 27.06-3.07.2022 r.