Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (5.06.2022 r.)

Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Seminarium Duchowne

Dziś zmian Tajemnic Różańca Świętego po Mszy św. o godz. 7.30

Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w Komborni o godz. 7.30 i 18.00. Prosimy aby powstrzymać się od prac fizycznych, gdyż jest to drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego. Wola Komborska 17.00 Msza św.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. którą w tym miesiącu poprowadzi ks. Rafał Rusinek z Korczyny

W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

Za dziesięć dni Uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie pójdziemy z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. W tym roku pójdziemy w procesji od kościoła do Ośrodka Zdrowia w górę do Sośniny. Pierwszy ołtarz przy cmentarzu Grupa św. O. Pio. Odpowiedzialna p. Krzysztof Balawajder. Drugi ołtarz przy Ośrodku Zdrowia. Odpowiedzialni Rodzice dzieci z III klasy. Odpowiedzialna p. Katarzyna Pyzia. Trzeci przy domu Państwa Soleckich –odpowiedzialni Rodzice dzieci, które miały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Odpowiedzialna p. Joanna Boczar. Czwarty ołtarz przy krzyżówce przy Sośninie. Odpowiedzialni Rodzice i młodzież z VIII klasy. Odpowiedzialna p. Agata Kuźnar.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary pieniężnej na kwiaty, numerom domów. 252, 253, 254, 256, 257. a o posprzątanie w sobotę prosimy numery 258, 259, 261, 262, 263.

Zapowiedzi.

Intencje Mszalne.