Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


xxxx 18.03.2018

O ułożenie moich spraw życiowych uczuciowych, rodzinnych ,zawodowych ,odnośnie pracy, o wygranie mieszkania w gazecie nowiny, O pomoc w przejściu i w pozytywnym zdaniu egzaminów na dyżurnego ruchu i prostych pytaniach na egzaminie na dyżurnego ruchu i o poradzenie sobie na tym stanowisku o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego ruchu, wyproś mi dobrego męża, z którym będę miała szczęśliwe życie. O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szcz


Basia 17.03.2018

Matko Boska Pocieszenia dziękuję za otrzymane łaski dla mojej rodziny.Błagam dopomóż w zdobyciu pracy dla mojej córki,jak również otocz opieką syna i całą moją rodzinę.


Mama 16.03.2018

Matko Boża Pocieszenia,proszę Cię pomóż mojemu synowi aby uwolnił się od groźnych nałogów i złego towarzystwa.Aby się w końcu opamiętał i zrozumiał że niszczy sobie zycie.Pomóż także i mnie w rozwiązaniu trudnej sprawy małżeńskiej.Miej w opiece całą moją rodziną.


Parafianka 16.03.2018

Droga Matko, przez Twoje ręce dziękuję Ojcu Niebieskiemu za osobę świętego Józefa w historii zbawienia i jego opiekę w naszych ludzkich sprawach. Niech przez Jego orędownictwo, Bóg obdarza tym co potrzebne. Proszę Cię też o dobre owoce Spotkania Młodych AP w Radymnie, abyśmy byli użytecznymi narzędziami Ducha Świętego i wrażliwymi na Jego tchnienia. Za wszelkie dobro dziękuję. Bądź pozdrowiona, Maryjo Matko Pocieszenia, Matko nasza!


Mama i babcia 16.03.2018

Najukochańsza Mateńko Pocieszenia zanoszę do Ciebie gorące prośby o zdrowie i dobrego męża dla córki Anety.Proszę w wiadomej Tobie i Panu Bogu intencji dla mojej córki Izabeli i wnuka Jakuba .Dopomóz im w pokonaniu trudnych spraw,o zdrowie dla nich i dla wnuka o pomyślne ukończenie szkoły ,zdanie matury i podjęcie studiów.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i że jesteś przy mnie ,moich dzieciach i wnukach.


swatowa 16.03.2018

Matko Boża Pocieszenia proszę o zdrowie i pomyślne badania w szpitalu dla Teresy.Czuwaj nad nią i dodaj jej otuchy .


Twoja czcicielka Jadwiga 16.03.2018

Mateńko Boża pocieszenia z głębi serca proszę o zdrowie dla mojego syna Roberta , wnuczki Majeczki ,ktora kolejny raz zmaga się z wirusem grypy ,wnuczki Kingi i synowej Ani.Otocz ich swoja opieką .


BABCIA 16.03.2018

PROSZĘ CIĘ UKOCHANA MATECZKO O UZDROWIENIE SZYMONKA , NIEUSTANNĄ OPIEKĘ I BŁOGOSŁAWIENSTWO BOŻE W RODZINIE.


Matka 16.03.2018

MATKO BOŻA POCIESZENIA PROSZĘ CIĘ UWOLNIJ MOJEGO SYNA Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO I ULECZ Z DEPRESJI SPRAW ABY ZMIENIŁ SWE ŻYCIE I POSTĘPOWANIE .PROSZĘ CIĘ MATUCHNO O NIEUSTANNĄ OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ.


Twoja córka 16.03.2018

Matko Pocieszenia, proszę Cię o znalezienie dobrej pracy, proszę również o wstawiennictwo u Pana Boga o znalezienie dobrego i kochającego męża oraz o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny.