Prośby i podziękowania na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia

Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

1 2 3 4 5  ...
    Czciciel  • 19-09-2017 22:24
    Matko Pocieszenia! Proszę o łaskę zdrowia dla Franciszka, o siły duchowe i psychiczne w znoszeniu choroby dla niego i najbliższych.
    xxxx • 19-09-2017 18:12
    O ułożenie moich spraw życiowych uczuciowych, rodzinnych ,zawodowych ,odnośnie pracy, O pomoc w przejściu i w pozytywnym zdaniu egzaminów na dyżurnego ruchu i prostych pytaniach na egzaminie na dyżurnego ruchu i o poradzenie sobie na tym stanowisku o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego ruchu, wyproś mi dobrego męża, z którym będę miała szczęśliwe życie. O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie praw
    JM • 18-09-2017 17:22
    Matko Boska Pocieszenia proszę Cię o opiekę nam dzieckiem które noszę pod swoim sercem. Proszę Cię o donoszenie ciąży i szczęśliwe rozwiązanie w terminie oraz Blogoslawiensto dla calej naszej rodziny.
    Twoja czcicielka • 17-09-2017 09:42
    Matko Boża Pocieszenia, proszę o Twoją pomoc i opiekę dla moich Rodziców. Wyproś u Syna potrzebne zdrowie, siły i cierpliwość w znoszeniu choroby. Proszę zaopiekuj się nimi.
    Twoja oddana Czcicielka • 17-09-2017 08:24
    Matko Pocieszenia ,Nasza Pani Komborska zwracam się do Ciebie prosząc i dziękując abyś w dalszym czadie opiekowała się moją rodziną.Dziękuję za zdrowie, budzenie się każdego poranka,za uśmiech na twarzy córeczki,męż. I za drugie szczęście ktore nosze pod sercem.
    Potrzebująca  • 16-09-2017 00:17
    Martko Pocieszenia proszę Cię o szczęśliwy i spokojny przebieg ciąży i aby moje dziecko narodziło się zdrowe w spodziewanym termnine. Aby problemy jakie wystąpiły uległy poprawie i odeszły w zapomnienie o to proszę Cię Matko z całego mojego serca
    Parafianka • 15-09-2017 23:01
    Matko Pocieszenia dziękuję za łaski którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę każdego dnia.Proszę Cię o Matko o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla mojej córki ,daj nam siłę w tych trudnych chwilach ,chroń i błogosław.
    ciocia • 15-09-2017 17:05
    Matko pocieszenia polecam Tobie osobę Urszuli, która jest w mocy zła oraz osobę Ernesta prosząc dla niego o łaskę zdrowia, a dla rodziców o dar cierpliwości w opiece nad nim,.
    Mama • 15-09-2017 17:01
    Matko Boska Pocieszenia weź w swą opiekę Barbarę w 50-tą rocznicę jej urodzin, Upraszaj dla niej łaskę zdrowia, Bożego błogosławieństwa, dobrej pracy, miłości w rodzinie.
    matka i żona • 15-09-2017 07:15