Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


mama 22.07.2018

Maryjo uratuj rodzine syna Dariusza scal na nowo malzonkow blagam pomoz im bo gina.


xxxx 22.07.2018

O ułożenie moich spraw życiowych uczuciowych, rodzinnych ,zawodowych ,odnośnie pracy, o wygranie mieszkania w gazecie nowiny, o poradzenie sobie w pracy,wyproś mi dobrego męża, z którym będę miała szczęśliwe,dobre życie i o szczęsliwe i dobre życie z nim. O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęśliwe, dobre i bezproblemowe zdanie i zaliczenie prawa jazdy i o proste pytania i o poradzenie sobie na egzaminie praktycznym i teoretycznym, ,


Agata 21.07.2018

Maryjo proszę cię o łaskę spotkania dobrego męża dla Agaty i dobrej żony jej kolegi


Agata Rojek 21.07.2018

Maryjo proszę cię o dobrą żonę dla Filipa i Szymona


Czciciel 21.07.2018

Moja Matko i Pani Komborska proszę Cię o pomoc w uratowaniu Małżeństwa mego brata. proszę o nawrócenie Marka oraz zdrowie Taty.


BABCIA 20.07.2018

MARYJO UKOCHANA MATKO OPIEKUJ SIĘ MOJĄ CÓRKĄ I JEJ SYNKIEM ,OBDARZ POTRZEBNYMI ŁASKAMI I SPRAW BY WNUCZEK ZOSTAŁ UZDROWIONY .ZA OTRZYMANE ŁASKI I NIEUSTANNĄ TWĄ OPIEKĘ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ .


CZCICIELKA 20.07.2018

MATKO BOŻA POCIESZENIA PROSZĘ CIĘ O UWOLNIENIE Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO I ,PRZEMIANĘ ZYCIA ORAZ NAWRÓCENIE DLA MOJEGO SYNA ,KTÓRY CORAZ GORZEJ SIĘ ZACHOWUJE I NISZCZY NASZE ZDROWIE I RELACJE W RODZINIE. W TOBIE MATKO JEDYNA NADZIEJA.


Mama 20.07.2018

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie dla mojej córeczki Oli.


barbara 20.07.2018

Matko ratuj malzenstwo Magdy i Grzegorza,chron nierozerwalnosc malzenska,prosze o cudowne uzdrowienie i nawrocenie-pomoz Marcinowi w zaliczeniu egzaminu i w trudnych sprawach i wyborach-uzdrow Janine z nowotworu-uzdrow Magde duchowo i psychicznie ze zranien i pomoz w dokonywaniu wlasciwych wyborow -uzdrow Grzegorza,Rafala,Aline,Tadeusza duchowo ze zranien i zniewolen i daj nawrocenie.


Babcia 19.07.2018

Matko Boska Pocieszenia proszę Cię,o błogosławieństwo Boże i opiekę nad niepełnosprawnym wnukiem Maksymilianem i zdrowie dla jego rodziców Roberta i Urszuli