Transmisja online

  Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata 2015

  Dziś kończymy rok liturgiczny 2015 i dziękujemy Bogu za wzrost naszej wiary i prosimy o dobre przygotowanie nas na spotkanie z Nim w Wieczności.

  Dziś po sumie o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Można zyskać odpust zupełny.

  Jutro nasza Grupa Modlitewna św. O. Pio obchodzi swój pierwszy jubileusz. Jutro uroczysta Msza  św. o godz. 17.00, a po Mszy agapa na salce parafialnej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i radości.

  W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

  W piątek spotkanie ministrantów po Mszy św.

  W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

  W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

  W następną niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny i Adwent.

  Dziękujemy za ofiary pieniężne na remont kościoła. Złożono ostatniej niedzieli 2600 zł.

  Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom; Zuzannie Żywiec,Honoracie Słyś, Danucie Pelc, Danucie Kwolek, Barbarze Kwolek. Na kwiaty dała Zofia Borkowska. A o posprzątanie w sobotę prosimy Barbarę Pawińską, Janinę Wróbel, Ryszarda Skotnicznego, Bogumiłę Balawajder, Iwonę Tomkowicz

  W tym roku nasze Siostry będą rozprowadzać opłatki na stół wigilijny w zakrystiipo każdej Mszy św. od następnej niedzieli. Chciałem przypomnieć, że ofiara złożona za opłatki niech będzie wyrazem naszej wdzięczności Siostrom za pracę w naszej parafii i w kościele.

  Są już do nabycia Świece Wigilijne Caritas.Można je nabyć w zakrystii w cenie 5 zł.
 1 2 3 4 5  ...