Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli zwykłej 2016

Jutro spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

We środę Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Składka przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. 7.30 i 18.00 w Komborni. Na Woli Komborskiej o godz.17.00.

W tym tygodniu imieniny s. przełożonej Haliny i ks. Pawła. Polecamy ich w naszych modlitwach.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. i o godz. 18. 00 Msza św.

We czwartek spotkanie Komitetu Organizacyjnego Pielgrzymki Róż Różańcowych i Koronacji MBP po Mszy św.

W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek w godzinach rannych odwiedzimy naszych chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 17.00możliwość do spowiedzi i Msza św. o 18.00. a po Mszy św. Różaniec w intencji koronacji Matki Bożej.

W czasie wakacji nie będzie Mszy św. na Woli Komborskiej. Wyjątkiem są pierwsze piątki miesiąca.

Dziękuję za pracę przy kościele Panu Ryszardowi Kasprzyk

W sobotę pójdziemy pielgrzymce do Woli Komborskiej w ramach Jubileuszu Miłosierdzia w celu zyskania odpustu zupełnego. Pielgrzymkę zaczniemy o godz. 8.00 Nowenną do Matki Bożej Pocieszenia i pójdziemy do Woli Komborskiej. Na miejscu odprawimy Mszę św. i zyskamy odpust. Potem powrót. Zachęcamy aby każdy z nas był w stanie łaski uświęcającej. Dlatego będziemy służyć przez cały tydzień w konfesjonale.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. na rannej Mszy św.

W następną niedzielę o godz. 15.00 Msza św. przy kaplicy św. Rozalii. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00 w kościele.

W 5 lipca jak co roku będziemy gościć pielgrzymów grupy św. Andrzeja z Leska. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii na przyjęcie pielgrzymów do swoich domów. Pielgrzymi spodziewani są ok. godz. 17.30.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła Zebrano ostatniej niedzieli 5 630 zł. i na koronację 2240 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom:... A o posprzątanie w piątek po różańcu.

1 2 3 4 5  ...