Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XXIV niedzieli zwykłej

1.    Za  tydzień zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła.

2.    Dziś po sumie błogosławieństwo dzieci.

3.    Jutro wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

4.    We czwartek święto św. Stanisława Kostki, Patrona dzieci i młodzieży a także naszej Ojczyzny. Na Mszę w ten dzień zapraszamy młodzież i dzieci. Przypominamy, że przez triduum (3 dni poprzedzające święto św. Stanisława) nasza młodzież przygotowująca się do przyjęcia s. bierzmowania jest zobowiązana do uczestnictwa we Mszy świętej w te cztery dni. W tym czasie będziemy modlić się za dzieci,młodzież i wychowawców.

5.    We czwartek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 18.00.

6.    W piątek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

7.    W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św. i spotkanie RAMu po Mszy św.

8.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom Krzysik Jolancie, Krzysik Magdalenie, Wojnar Zofii. A o posprzątanie w sobotę prosimy Panie i Panów Kasprzyk Mariola, Długosz Janina, Długosz Agata, Długosz Ewa, Głód Anna,Miśkowiec Andrzej.

9.    Gazety.

10.  Intencje mszalne.