Ogłoszenia duszpasterskie z II Niedzieli Wielkanocnej 2017

Dziś na Woli Komborskiej odpust Miłosierdzia Bożego o godz.11.00. Zapraszamy serdecznie. Dziś Msza św. jeszcze w Komborni o godz. 9.30 i o godz. 15.00 po Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Dziś składamy skarbonki Caritas z Jałmużny postnej.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

Dziś zbiórka do puszek dla Syrii.

Jutro Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.

Jutro spotkanie Grupy św. Ojca Pio. po Mszy św. o godz.18.00.

We środę spotkanie Komitetu Organizacyjnego Koronację Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.

We czwartek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św.

W sobotę spotkanie RAM u po Mszy św.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty: Marii Dmitrzak, Czesławie Inglot, Annie Lenart,Agnieszce Balawajder, Helenie Szmyd. Na kwiaty dały: Janina Zając, Anna Balawajder, Jan Ekiet. A o posprzątanie w sobotę prosimy: Annę Rokosz,Ireneusza Pyzia, Mariana Piekarskiego, Zofię Pelc, Jolantę Prajsnar.

Na jutro prosiłbym do pomocy przy uprzątnięciu pomieszczeń,które będą nam pomocne do przeniesienia rzeczy ze skarbca. Musimy też posprzątać stodołę przygotowując ją do przeniesienia ławek z kościoła na czas remontu kościoła.

Od jutra w naszej parafii przez najbliższe dwa miesiące Msze św. będą rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 18.00.

1 2 3 4 5  ...

Koronacja obrazu Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej dn. 11 czerwca 2017 o godz. 13:00 w Miejscu Piastowym
a intronizacja obrazu 18 czerwca 2017 w Komborni - szczegóły