Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli zwykłej 2016

Dziś nasza młodzież z I klasy gimnazjum złoży publiczną deklarację przystąpienia do sakramentu bierzmowania.

Dziś zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

Juto spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

We czwartek święto św. Michała Archanioła, Gabriela i Rafała.

We czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.

Piątek po Mszy św.różaniec w intencji przyszłej koronacji Matki Boskiej Pocieszenia Pani Komborskiej

W sobotę początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które będziemy rozpoczynać o godz. 17.00 a po Różańcu Msza św. Chcemy przypomnieć, że za odmówienie Różańca (5 tajemnic) zyskuje się odpust zupełny ilekroć odmawia się Różaniec w kościele, kaplicy publiczne. Zachęcamy róże różańcowe do brania czynnego udziału w Nabożeństwach, dzieci, młodzież z całymi rodzinami.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Różańcowym i Msza św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Nabożeństwie Różańcowym o godz. 15.00 i Msza św.

Dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła. Na kościół zebrano 2530 zł, a na koronacje 1000 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Paniom Halinie Smolik, Renacie Kondoł, Agnieszce Biskup, Izabeli Kaleta, Marcie Szpienik,Aleksandrze Szpienik, Zuzannie Żywiec, Honoracie Słyś, Paulinie Słyś. A o posprzątanie w sobotę prosimy Panie; Pelc Danutę, Kwolek Danutę, Kwolek Barbarę, Pawińską Barbarę, Janinę Bober.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować Pielgrzymkę Róż Różańcowych do parafii. Komitetowi Organizacyjnemu Pielgrzymki,Wszystkim Paniom w kuchni z Koła Gospodyń. Dziękuje Paniom, które upiekły ciasto na wczorajszą uroczystość. Wszystkim za wszystko dziękuję. Bóg zapłać.
 1 2 3 4 5  ...