Ogłoszenia duszpasterskie - XXIII Niedziela Zwykła

1) Dziś rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Módlmy się za nauczycieli, wychowawców a przede wszystkim za dzieci i młodzież.

2) Dziś Błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

3) Dziś, rozpoczynamy triduum przed Uroczystością Bierzmowania i trwać będzie przez następne dwa dni. Zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy.

4) Jutro po Mszy św. spotkanie Grupy św. O. Pio.

SPOWIEDŹ PRZED SAKRAMENTEM BIERZMOWANIA W PONIEDZIAŁEK, OD GODZ. 16:00

5) Jutro i we wtorek spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania po Mszy św.

6) We wtorek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

7) We środę dzień wizytacji kanonicznej naszej parafii. Ks. abp. Adam przybędzie do naszej parafii o już o godz. 9.00. najpierw odwiedzi Szkołę Podstawową w Komborni, następnie Ochronkę Sióstr i dzieci, następnie Sz.P w Woli ok. godz. 11.45 ks. Abp. odwiedzi jedną z chorych osób z naszej parafii. Ok. 12.30 modlitwa na cmentarzu za zmarłych kapłanów, siostry i zmarłych z naszych rodzin spoczywających na cmentarzu i poświęcenie krzyża cmentarnego. O godz.. 15.00 gromadzimy się w kościele na Woli Komborskiej, gdzie ks. Abp. Adam spotka się zmieszkańcami Woli Komborskiej i odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ok. 16.50 powitanie ks. Arcybiskupa w kościele parafialnym i Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Po Komunii św. przedstawienie stanu parafii od strony duchowej i materialnej.

8) W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w piątek wspomnienie NMP Bolesnej.

9) We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

10) W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

11) W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

12) W następną niedziele zbiórka ofiar pieniężnych remont kościoła.

13) Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty paniom; Joannie Wróbel, Maji i Barbarze Pawińskiej, Barbarze Kwolek oraz Panu Ryszardowi Skotnicznemu. O posprzątanie w sobotę prosimy Bogumiłę Balawajder, Iwone Totkowicz, Joannę Inglot, Bernadettę Inglot, Teresę Boczar.

1 2 3 4 5  ...