Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XXI Niedzieli zwykłej 2016

Dziś zbiórka ofiarpieniężnych na remont kościoła.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio. Po Mszy św. na salce parafialnej.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a różaniec będzie w sobotę.

W piątek Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej.

We czwartek i piątek spotkanie z ministrantami po Mszy św. o godz. 18.00.

W sobotę spowiedź przed odpustem parafialnym i rozpoczęciem Nowego Roku Szkolnego od godz. 16.00.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Boskiej Pocieszenia na Mszy św. o godz. 18.00. Po nowennie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 20.30. A o 20.30 zapraszamy wszystkich parafian na Różaniec w intencji naszej parafii i przyszłej koronacji, po Różańcu błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski.

W następną niedzielę Odpust parafialny Matki Boskiej Pocieszenia i Dożynki parafialne. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. abp Józef Kowalczyk. Ks. Tadeusz Gierlach będzie obchodził 25 lecie swego kapłaństwa. Wieńce dożynkowe poniosą Panie z Koła Gospodyń z Komborni i Woli Komborskiej. Starostami Dożynek będą Państwo Janina i Tadeusz Kwolek z Woli Komborskiej. Do asysty światła i niesienia obrazu Matki Bożej Pocieszenia Róża św. Michała Archanioła Pana Piotra Kwolek. Prosimy aby nasi strażacy z Komborni i Woli Komborskiej włączą się czynnie w Odpust parafialny. Młodzież gimnazjalna i dzieci przygotują figury do procesji.

Dziękuję Panom,którzy pomogli rozebrać rusztowania w naszym kościele; pomagali; Anzelma Wawrzkowicz, Andrzej Kuliga, Andrzej Sznajder, Jan Boczar, Adam Gargasz, Bolesław Balawajder, Wiesław Bożek, Roman Kłapkowski, Piotr Kwolek, Stanisław Czubski, Mariusz Hawrot, Zdzisław Borek, Adam Cygan, Marian Piekarski, Paweł Machaj, Wiesław Kwolek, Stanisław Zajdel, Ireneusz Długosz, Rafał Czapor,Waldemar Pyteraf.

Dziękuję Ryszardowi Kasprzyk za zmontowanie oświetlenia w prezbiterium kościoła. A Grzegorzowi Hawrot za prace przy kościele i w kościele.

Dziękuję Wacławowi Stanisz za wyremontowanie drzwi wejściowych do kościoła.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom; Wiolecie Zywar , Teresie Stanisz, Sylwii Surmacz, Monice Kuźnar, Jolancie Kielar, na kwiaty dała Maria Kuźnar. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Małgorzatę Surmacz, Magdalenę Hawrot, Danutę Błaż, Monikę Szuba, Krzysztof Zywar, Jagodę Balawajder, Anzelmę Kasprzyk, Justynę Żywiec, Danutę Zborowską, Dorotę Śnieżek, Grażyne Kasprzyk,Teresę Surmacz, Danutę Menet, Wiesława Menet, Marię Czapor, Krzysztofa Wawrzkowicz, Czapor Martę, Władysława Czapor, Elżbietę Studzińską, Agatę Szweda.

Ogłoszenie. Wola Komborska. Na wtorek na godz. 8.00 prosimy do pomocy przy czyszczeniu ścian w kościele.
 1 2 3 4 5  ...