Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego

Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.

Dziś Majówka o godz. 15.00 i Msza św. W tygodniu Majówka o godz. 17.30.

Jutro poniedziałek , Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w Komborni o godz. 7.30 i18.00. Majówka o godz. 17. 30. Prosimy aby powstrzymać się od prac fizycznych,gdyż jest to drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego. Wola Komborska 17.00Msza św. i Majówka.

Jutro spotkanie grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św. o godz. 18.00.

We środe spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

W piątek spotkanie ministrantów po Mszy św.

W piątek różaniec w intencji zbliżającej się koronacji Pani Komborskiej po Mszy św. zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W ten dzień kończy sięokres spowiedzi wielkanocnej.

Za dziesięć dni Uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie pójdziemy z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. W tym roku pójdziemy w procesji od kościoła w stronę Korczyny. Pierwszy ołtarz przy Domu Strażaka zrobi Rada Sołecka.Odpowiedzialny sołtys Jan Wawrzkowicz. Drugi ołtarz przy  kaplicy św. Tekli –odpowiedzialny RAM .Trzeci przy domu Państwa Adama Gargasza i Grzegorza Hawrota –odpowiedzialni sąsiedzi. Czwarty ołtarz przy kaplicy Państwa Surmaczy – odpowiedzialni Rodzice dzieci rocznicowych Pierwszej Komunii Św.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w pracach w kościele. Pracowali w wtorek; Zdzisław Borek, Marian Piekarski, Rafał Czapor, Anzelma Wawrzkowicz, Andrzej Kuliga, Jan Boczar, Andrzej Sznajder, Stanisław Długosz, Daniel Boczar. We środę Waldemar Pyteraf, Ireneusz Pyzia, Marcin i Roman Kłapkowski, Zdzisław Borek, Andrzej Sznajder, Andrzej Kuliga, Adam Gargasz, Stanisław Długosz, Anzelma Warzkowicz,Grzegorz Hawrot. We czwartek Anzelma Wawrzkowicz, Stanisław Długosz, ZdzisławBorek, Krzysztof Kwolek, Andrzej Sznajder, Jan Boczar, Wiesław Kwolek, Adam Gargasz, Grzegorz Hawrot. W piątek Grzegorz Hawrot, Adam Gargasz, Ryszard Szpiech, Marcin Kłapkowski, Andrzej Zywar, Andrzej Sznajder, Andrzej Kuliga,Marian Piekarski Zdzisław Borek, Jan Boczar, Krzysztof Kwolek.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary pieniężnej na kwiaty; Halinie Balawajder, Teresie Smela, Grażynie Wacław, Celinie Mika, Martynie Bożek, Zofii Kuźnar, Jolancie Pigoń, Irenie Podgórskiej. Na kwiaty dała Wioletta Długosz. ao posprzątanie w sobotę prosimy Grażynę Prajsnar, Adama Mika, Zuzannę Mika,Halinę Inglot, Joannę Boczar, Beatę Szczęsna, Zofię Krauz

W następną niedzielę jest organizowany przez Dwór Kombornia i Zespół Szkół w Komborni Dzień Dziecka i Picknik Rodzinny w naszej parafii. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci wraz z całymi rodzinami do wspólnej zabawy na terenie Dworu Kombornia od godz. 14.00 – 19.00. Więcej informacji na plakatach.

Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.

Zapowiedzi.

Intencje Mszalne.