Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XX niedzieli zwykłej

1.   Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na kościół.

2.   We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Msza św.

3.   W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św.

4.   W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na poszkodowanych w katakliźmie z terenu naszej archidiecezji.

5.   Dziękujemy za prace przy remontach: panom Stanisławowi Długosz, Andrzejowi Sznajder,Zdzisławowi Borek, Łukaszowi Długosz, Mieczysławowi Cwynar, Stanisławowi  Zajdel.

6.   Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom; Czesławie Inglot,Janinie Zając, Annie Lenart, Marii Rokosz, Annie Balawajder i panu Ireneuszowi Pyzia. A o posprzątanie  w  sobotę prosimy panią Władysławę Piekarską,Agnieszkę Balawajder, Jolantę Prajsnar, Teresę Inglot, pan Andrzej Serwiński  i Kazimierz Inglot.

7.   Gazety.

8.   Intencje.