Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedzieli zwykłej 2016

Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Na parkingach zbiórka do puszki na środki transportu dla polskich misjonarzy.

We wtorek rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016, którym towarzyszy hasło "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”. W naszej Ojczyźnie oczekujemy na Ojca Świętego Franciszka. Polecajmy Ojca Świętego i młodzież z całego świata naszym modlitwą.

We wtorek spotkanie Grupy św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Po Mszy św. różaniec w intencji Koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Złożono 3130 zł. Na koronację zebrano 3920 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty; Teresie Łojek, Barbarze Wilusz, Krzysztofowi Miśkowiec, Agnieszce Lenart, Natalii Lenart. Na kwiaty dały Halina Malinowska, Maria Długosz, Dorota Machaj. A o posprzątanie prosimy w sobotę Aleksandra Bigaj, Marka Balawajder,Halinę Prajsnar, Dorotę Zygarowicz, Agnieszkę Ukleja, Janinę Marczak.
 1 2 3 4 5  ...