Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z I niedzieli Wielkiego Postu

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i a potem Msza św.

Jutro spotkanie Grupy modlitewnej O. Pio po Mszy św.

We wtorek spotkanie z Rodzicami młodzieży III klasy gimnazjum po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30.  Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.

Wola K - W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 i Msza św. Spotkanie z ministrantami po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św.

Za  tydzień w niedzielę zbiórka do puszek wspomagająca ”Misyjne Dzieło Pomocy ADGENTES”. Dzieło to jest powołane do modlitewnego i materialnego wspierania misjonarzy.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Gorzkich Żalach.

Dziękujemy za ofiary pieniężne złożone na remont kościoła i centralne ogrzewanie. Zebrano4710 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom; Urszuli i Natalii Smołkowicz, Izabeli Hawrot, Małgorzacie Wulw oraz Piotrowi Wojnar. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Krystynę Śnieżek, Celinę Gierlach, Marię Wulw,Jana Surmacz, Danutę Lemberk.

Sąjuż „baranki wielkanocne” i „paschaliki”. Cena jednego 7 zł. Pieniążki przeznaczone są pomoc dzieciom najbiedniejszym w naszej Archidiecezji.

Zapowiedzi.

Gazety Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenie w sprawie Pielgrzymki do Włoch. Więcej informacji w zakrystii u

ks. Andrzeja.