Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z V niedzieli Wielkiego Postu

Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne,które podjął się wygłosić nam ks. Marek Zarzyczny Dyrektor Hospicjum w Krośnie.Dziś suma o godz. 11.30. Plan rekolekcji.

Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.14.30 i zmiana Tajemnic Różańca św. oraz Msza św. Po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży.

Dziś nasza młodzież sprzedaje dekoracje świąteczne. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie ich rekolekcji wakacyjnych.

We wtorek zakończenie Rekolekcji i zbierzemy tacę jako wynagrodzenie dla ks. Rekolekcjonisty.

Od środy zaczynają się spowiedzi w naszym dekanacie i Msze św. w środę, czwartek i sobotę o godz. 7.00 rano.

We środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Modlimy się o poszanowania ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.  Msze św. w naszej parafii 7.00 i 18.00 w Komborni i 17.00 na Woli Komborskiej.

We czwartek dzień spowiedzi w naszej parafii.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 i Msza św. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Na Woli K. Droga Krzyżowa w plenerze – jeśli będzie dobra pogoda. Najpierw Msza św. i Droga Krzyżowa.

W sobotę Msza św. rano i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Na sumie poświęcenie palm. Wola K. o godz. 9.30.

W niedzielę Palmową młodzież nasza będzie kwestować na każdej Mszy św. na rzecz naszego Hospicjum w Krośnie.

Dziękujemy państwu Annie i Wiesławowi Wróbel za ofiarowanie firanek do salek dla Młodzieży. Salka już jest w używaniu naszej młodzieży.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary na kwiaty paniom; Sylwii Kwolek, Jolancie Kołodziejczyk, Agacie Ekiert,Zywar Małgorzacie. Na kwiaty dała Anna Kwolek. A o posprzątanie w sobotę prosimy Panie i Panów; Daniela Boczar, Eugenię Hawrot, Barbarę Szmyd, Annę Wróbel, Władysława Wróbel, Barbara Kwolek, Marię Kaprzyk, Danutę Kwolek, Danutę Pelc, Zbigniewa Kasprzyk, Anzelmę Pigoń, Irenę Stapińską, Helenę Miśkowiec,Ewelinę Pigoń, Teresę Miśkowiec.

Dziękuję panu Mieczysławowi Cwynar za pomoc w pracach przy parafii.

Dyrektor Zespołu Szkół w Komborni prosi o zapisywanie dzieci z rocznika 2010 u Pani Eli Wawrzkowicz.

18. Gość Niedzielny i Niedziela.              19. Intencje mszalne.

Program Rekolekcji Wielkopostnych w parafii Kombornia

22– 24 marca 2015r.

„Nawracajciesię i wierzcie w Ewangelię””

Niedziela 22. 03. 2015 r.

7.30.Msza św. i  nauka ogólna.

9.30. Msza św. i nauka ogólna.

11. 30. Msza św. i nauka ogólna i po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn.

14. 30. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. I Msza św. Po Mszy św. nauka stanowa dla Młodzieży.

Poniedziałek 23 marzec 2015 r.

7. 30. Msza św. z nauką ogólną.

9.00. Nauka rekolekcyjna dla dzieci w Woli Komborskiej.

10.30. Nauka rekolekcyjna dla dzieci i młodzieży z Komborni.

17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska.

18.30. Msza św. z nauką ogólną, a po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet.

Wtorek. 24 marzec 2015 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną.

9.00. Nauka rekolekcyjna dla dzieci z Woli Komborskiej.

10.30. Nauka rekolekcyjna dla dzieci i młodzieży z Komborni.

17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska i zakończenie Rekolekcji.

18.30. Msza św. z nauką ogólną i zakończenie Rekolekcji.

Środa 25 marzec 2015.

9.00. Nauka rekolekcyjna dla dzieci z Woli Komborskiej

10.30. Msza św. na zakończenie rekolekcji z nauką rekolekcyjną.

Czwartek. 26 marzec 2015 r.

Dzień spowiedzi Wielkanocnej.

10.00 – 12.00 Kombornia

11.00 – 12.00 Wola Komborska

15.00 – 17.00 Kombornia

16.00 – 17.00 Wola Komborska.

1 2 3 4 5  ...