Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XIV niedzieli zwykłej

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego na po Mszy św. – ranna.

Dziś Msza św. przy Źródełku św. Jana z Dukli o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 15.00.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś w naszej parafii będziemy gościć pielgrzymów z grupy św. Andrzeja Boboli. Grupę spodziewamy się około godz. 17.30.  Prosimy o ugoszczenie ich tak jak co roku –serdecznie.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. a po Mszy św.Różaniec w intencji koronacji Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Kazimierze Zajdel,Stanisławowi Wodzińskiemu, Tadeuszowi Kwolek, Monice Kukulskiej. A o posprzątanie w sobotę prosimy Jana Ekiert, Marię Kuźnar Marię Kwolek, Danutę Menet, Magdalenę Wilusz, Marię Dmitrzak.

Gazety– Gość Niedzielny i Niedziela.

Zapowiedzi.

1 2 3 4 5  ...