Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli zwykłej 2016

*Jutro święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Jutro spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

*Jutro spotkanie rodziców młodzieży przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.Spotkanie po Mszy św. w salce parafialnej.

W środę Msza św. o godz. 7.00 rano.

W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do adoracji od godz.16.00.

*W piątek po Mszy św. Różaniec w intencji przyszłej koronacji Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej.

*W piątek spotkanie z ministrantami na Woli Komborskiej.

*W sobotę wspomnienie bł. Bronisława Markiewicza z Miejsca Piastowego.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

Dziękujemy za złożone ofiary na kościół i centralne ogrzewanie. Zebrano 3550zł.

*Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom: Danucie Kwolek, Wiesławie Kuś, Marcie Kmetko, Urszuli Smołkowicz, Helenie Cebula. A o posprzątanie w sobotęprosimy Dariusza Makiel, Piotra Wojnar, Wojciecha Hawrot, Małgorzatę Wulw, Krystynę Śnieżek, Celinę Gierlach, Zofię Czubską.
 1 2 3 4 5  ...