Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XVII niedzieli zwykłej

1.    Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.Na parkingach zbiórka do puszki na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2.    W sobotę  rozpoczyna się miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryji, a także czas trzeźwości narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji na rzecz ludzi uzależnionych. Jest to także pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. nowenna do MB Pocieszenia.

3.    W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Po Mszy św. różaniec w intencji Koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia.

4.    We wtorek spotkanie grupy św. Ojca Pio.

5.    W niedzielę 2sierpnia w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”.

6.    W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

8.    Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Złożono 3130 zł.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty; Jolancie Prajsnar, Zenonowi Szostak,Agnieszce Balawajder, Teresie Inglot, Marianowi Piekarskiemu, Helenie Szmyd. Ao posprzątanie w sobotę prosimy Elżbietę Wawrzkowicz, Anzelmę Wawrzkowicz,Danutę Surmacz, Barbarę Zych.

11.  Ogłoszenie ks.Sznaja

12. Ogłoszenie z Powiatowego Zarządu Dróg

13.  Zapowiedzi.

14. Gazety Gość Niedzielny i Niedziela.

15. Intencje Mszalne.

1 2 3 4 5  ...