Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z VI Niedzieli Wielkanocnej 2016

Dziś zmiana Tajemnic Różańca św. na Majówce o godz. 15.00. Po nabożeństwie majowym Msza św. W tygodniu Majówka o godz. 17.30. zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzieży i starszych.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

W poniedziałek i środę procesja o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ramach Dni Krzyżowych. Procesję będą miały miejsce po Mszy św.

We wtorek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 14. 00 w intencji naszych strażaków z Komborni i Woli Komborskiej. Majówka w Komborni po Mszy św. o godz. 11.00.

W środę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania przed Majówką o godz. 16. 45.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

W czwartek spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej o godz. 18.30

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota. W piątek w godzinach rannych odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, a od godz. 16.30 możliwość spowiedzi.

W piątek różaniec w intencji przyszłej Koronacji Matki Bożej Pocieszenia  Pani Komborskiej.

W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Majowym o godz. 17.30.

W sobotę spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą od godz. 9.00 – 10.00.

W następną niedzielę Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii o godz.10.30. Jest to także dzień Uroczystości Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty paniom; Zofii Prajsnar, Zofii Prajsnar, Barbarze Zbylut, Zofii Szmyd, Zofii Klamut. A o posprzątanie jutro przed Uroczystością M.B.K. Prosimy Jana Lenart, Tresę Szmyd, Żywiec Magdalenę, Elżbietę Prajsnar, Monikę Rymarz, Teresę Kwolek.
 1 2 3 4 5  ...