Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XXVIII niedzieli zwykłej

1.    Dziś obchodzimy XIV „Dzień Papieski”, którego celem jest  lepsze poznanie nauczania Jana Pawła II. Dziś też zbieramy do puszek wspomagając Dzieło Tysiąclecie, którego zadaniem jest pomoc ludziom młodym z biednych rodzin, którzy chcą się uczyć a w przyszłości służyć naszej Ojczyźnie.

2.    Dziś błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

3.    Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 a po nabożeństwie Msza św. Zapraszamy do brania udziału w tym nabożeństwie. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i Msza św.

4.    We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i Nabożeństwo Różańcowe.

5.    W piątek spotkanie ministrantów po Mszy św.

6.    W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Różańcowym.

7.    W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

8.    W sobotę święto św. Łukasza patrona służby zdrowia oraz dzień imienin ks. Łukasza. Polecajmy Go naszym modlitwom.

9.    W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła.

10. Dziękujemy za prace na cmentarzu przy kaplicycmentarnej; Pracowali Wawrzkowicz Anzelma, Wilczyński Leon, Boczar Jan,Sznajder Andrzej, Pyzia Kazimierz, Podkul Tadeusz z ciągnikiem.

11.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom; Danucie Kwolek, Zofii Boczar, Justynie Kwolek, Dorocie Machaj, Annie Juraszek. Na kwiaty dała Teresa Kwolek i Andrzej Kwolek. A o posprzątanie w sobotę Panie; Teresę Łojek, Barbarę Wilusz, Krzysztofa Miśkowiec, Halinę Malinowską, Marię Długosz..

12.  Ogłoszenie z Miejsca Piastowego.

13. Ogłoszenie z Ośrodka Zdrowia.

14. Gazety – Gość Niedzielny i Niedziela.

15.  Intencje mszalne

1 2 3 4 5  ...