Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XXX niedzieli zwykłej

1.    Dziś wyrażamy Bogu Najwyższemu wdzięczność, za ten Dom modlitwy, w którym przebywa, a także za ludzi, którzy go wznosili.

2.    Dziś  Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 i Msza.

3.    Dziś KGW w Komborni zaprasza seniorów naszej parafii na Dzień Seniora do Domu Strażaka na godz. 16.00.

4.    Od jutra do piątku Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.30 i Msza św.

5.    W sobotę 1listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 Wola K.11.00 i godz. 14. 00 na cmentarzu. Po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych naszych najbliższych i spoczywających na naszym cmentarzu. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy,która dla zmarłego jest najważniejsza. Zachęcam aby jak najwięcej skorzystało nas z sakramentu pokuty. Aby uzyskać i ofiarować odpust zupełny za naszych zmarłych. Będziemy służyć w konfesjonale przed i w czasie Nabożeństwa Różańcowego od poniedziałku do piątku..

6.    Nasza Rada Parafialna, Rada Cmentarza i Strażacy w tym dniu Wszystkich Świętych będą kwestować na cmentarzu przy bramie wejściowej w celu pozyskania środków na wykończenie kaplicy cmentarnej.

7.    W niedzielę Dzień Zaduszny modlimy się szczególnie za zmarłych z naszych rodzin, kapłanów i siostry, którzy  pracowali w naszej parafii oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące. Msze św. jak w każdą niedzielę.

8.    W miesiącu listopadzie możemy zyskać odpust zupełny od 1-8 listopada i odpust cząstkowy przez resztę miesiąca, które to odpusty możemy ofiarować za naszych zmarłych.Warunkiem jest modlitwa „Ojcze nasz, zdrowaś Maryjo, wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego i nawiedzenie cmentarza lub kościoła. Każdy dzień listopada będziemy modlić się po każdej Mszy św. w wypominkach za zmarłych, które składacie do szkatuły.

9.    W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po rannej Mszy św.

10.                      W niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

11.                      Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom i panom; Halinie Prajsnar, Markowi Balawajder, Dorocie Zygarowicz, Bartkowi Zygarowicz. A o posprzątanie w piątek po godz. 17.30 prosimy Janinę Marczak, Urszulę Boczar, Martę Kurneta, Danutę Bajgrowicz, Helenę Gargasz.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz Kościoła w zeszłą niedzile zebrano 4610 zł. A także państwu Janinie i Władysławowi Szmyd za 10 000 zł - ofiara na prezbiterium w Kościele.

13. Dziękujemy za pomoc w rozprowadzeniu betonu nad salką katechetyczną panom: Andrzejowi Kulidze, Andrzejowi Sznajder, Pawłowi Kwolek i Mieczysławowi Kwolek.

12.                      Gazety Gość Niedzielny.

13.  Intencje mszalne.

1 2 3 4 5  ...