Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XIII niedzieli zwykłej

1.     Dziś Msza św. przy kaplicy św. Rozalii o godz. 15.00.Nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 15.00.

2.     Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

3.     Dziś o godz. 11.00 w Jubileusz 45 lecia kapłaństwa ks.Stanisława Sznajder.

4.     Dziś Druhowie ze Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Komborskiej przejdą po domach na Woli Komborskiej zbierając pieniądze na cmentarz.

5.     Od jutra przez lipiec i sierpień Msze św. w naszej parafii w powszedni dzień w poniedziałek, środa, piątek o godz. 7.00 rano.Natomiast wtorek czwartek i sobotę o godz. 18.00. Wyjątkowo w piątek Msza św. o18.00.

6.     We sobotę około godz. 18.00 w naszej parafii zatrzymają się na nocleg pielgrzymi wędrujący na Jasną Górę. Prosimy o zgłaszanie się chętnych na przyjęcie pielgrzymów.

7.     We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.

8.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W tym tygodniu możliwość do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W piątek nawiedziemy chorych z Najświętszym Sakramentem w godzinach rannych a od 17.00 spowiedź  i o 18.00 Msza św.

9.     W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. w piątki na Woli Komborskiej.

10.                             W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

11.                              W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

12.  W następną niedzielę Msza św.  przy Źródełku św. Jana z Dukli o godz. 15.00.Nie będzie Mszy św. w kościele parafialnym o godz. 15.00.

13.                             Dziękuję za pracę przy remoncie zabudowań gospodarczych i salek katechetycznych. W poniedziałek pracowali Stanisław Zajdel, Andrzej Sznajder, Mieczysław Cwynar, Stanisław Długosz, Józef Długosz, Jan Boczar. We wtorek Paweł Podkul, Krzysztof Kwolek,Andrzej Kuliga, Anzelma Wawrzkowicz, Jan Boczar, Mieczysław Cwynar, Stanisław Długosz, Józef Długosz. Środa Anzelma Wawrzkowicz, Stanisław Długosz, Stanisław Zajdel, Andrzej Kuliga. W piątek Stanisław Zajdel, Józef Długosz, Stanisław Długosz, Andrzej Kuliga, Andrzej Sznajder. W sobotę Piotr Kowlek, Witold Wilczyński, Grzegorz Hawrot, Andrzej Kuliga, Krzysztof Kwolek, Stanisław Długosz, Józef Długosz, Andrzej Sznajder

14.                             Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom; Zuzannie Mika,Joannie Boczar, Anecie Boczar. W sobotę prosimy panie Beatę Szczęsną, Halinę Inglot, Krystynę Balawajder, Krystynę Kwiatkowski, Zofię Balawajder.

15.                              Ogłoszenie

16.  Intencje mszalne.