Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z IV niedzieli adwentu

1.    Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na kościół i centralne ogrzewanie.

2.    Młodzież w ramach kiermaszu rozprowadza dekoracje świąteczne. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie ich rekolekcji wakacyjnych.

3.    Od poniedziałku do środy Msze św. roratnie o godz. 7.00.

4.    W środe -24grudnia jest dniem oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od modlitwy, przeczytania fragmentu Pisma św. mówiącego o narodzeniu Jezusa oraz nie może zabraknąć pięknych polskich kolęd. Nie powinno się podawać alkoholu w ten dzień do wieczerzy i ani po niej!!!.

5.    Pasterka w naszych kościołach Komborni i Woli Komborskiej o godz. 24.00.

6.    W dzień Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 7.30 i 11.00 Kombornia o 9.30 Wola Komborska. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00.

7.    W piątek Święto św. Szczepana. Msze św. o godz. 7. 30 i 11.00 w Komborni oraz na Woli Komborskiej. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.

8.    W sobotę Święto św.Jana. W ten dzień poświęcenia wina na Mszy św. o godz. 17.00 i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św.

9.    Dziękujemy Państwu Krystynie i Andrzejowi Kaczkowskim za podarowanie choinek do naszej świątyni. A za przywiezienie choinek panom Józefczykom. A za oprawienie choinek Mieczysławowi Kwolek i Grzegorzowi Hawrot.

11.                      Mamy dzisiaj Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci z filmem dla na święta i Gościa Niedzielnego oraz Niedzielę.

12.                      Są jeszcze w zakrystii świece na Wigilijny Stół i opłatki.

13.  Intencje mszalne.

1 2 3 4 5  ...