Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XXVI niedzieli zwykłej

1.    Jutro Święto św.Michała Archanioła, Gabriela i Rafała.

2.    We środę początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych, które będziemy rozpoczynać o godz. 17.00  a po Różańcu Msza św. Chcemy przypomnieć, że za odmówienie Różańca (5 tajemnic) zyskuje się odpust zupełny ilekroć odmawia się Różaniec w kościele, kaplicy publiczne. Zachęcamy Róże Różańcowe do brania czynnego udziału w Nabożeństwach, dzieci, młodzież z całymi rodzinami.

3.    We czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.

4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w godzinach rannych odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz.16.00 możliwość do spowiedzi. Prosimy dzieci i młodzież ze korzystania ze spowiedzi w dni poprzedzające pierwszy piątek.

5.    W piątek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

6.    W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia po Nabożeństwie Różańcowym i Msza św.

7.    W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

8.    W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Nabożeństwie Różańcowym o godz. 15.00i Msza św.

9.    Dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła. Na kościół zebrano 2430 zł.

10.                      Przypominamy o prośbie naszego Hospicjum w Krośnie, o zbiórce płodów rolnych w sobotę od godz.8.00 do 11.00.

11.                      Ogłoszenie z Ośrodka Zdrowia.

12.                      Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Paniom i Panom; Marii Balawajder, Marzenie Balawajder, Annie Balawajder,Kazimierzowi Boczar, Halinie Szmyd, Helenie Borek. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Małgorzatę Cebula, Annę Juraszek, Jana Lenart, Annę Boczar, Bożenę Rajchel, Helenę Kwolek.

14.                      Gazety Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.

15.                      Intencje Mszalne.

1 2 3 4 5  ...