Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z XXXII niedzieli zwykłej

1.    Dziś błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

2.    Każdego dnia w miesiącu listopadzie modlimy się w Wypominkach po Mszy św. Dziś będziemy się modlić za zmarłych w Wypominkach o godz. 15.00.

3.    We wtorek dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Modlimy się o błogosławieństwo Boże dla Polski i Polaków. Polecajmy Bogu tych wszystkich,którzy oddali życie za Ojczyznę.

4.    We wtorek to także dzień odpustu w naszej parafii św. Marcina. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.30 i 11.00 na Woli o godz. 9.30. O godz. 11.00 suma odpustowa którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Piotr Fil kolega kursowy ks. Łukasza. Zapraszamy wszystkich parafian do uczczenia naszego Patrona, i prosimy o powstrzymanie się od prac fizycznych.

5.    We wtorek dzieci z Ochronki naszych Sióstr przedstawią program słownomuzyczny przed sumą odpustową o godz. 10.30.

6.    We środę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, po Mszy św.

7.    We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

8.    W piątek spotkanie z ministrantami po Mszy św. i RAM – Wola Komborska.

9.    W sobotę Nowennado Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

10.                      W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

11.                      W następną niedzielę zbiórka ofiar na remont kościoła.

12.                      Dziękuję Panu Wiesławowi Leśniak i Łukaszowi Pastrekiewicz za położenie płytek w jednej z łazienek na salce.

13.                      Na jutro prosimy o pomoc w pracach przy salce katechetycznej i parafialnej. Prace rozpoczniemy ogodz. 8.00.

14.                      Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kościół Paniom;  Makiel Dorocie, Malinowskiej Krystynie, Krauz Agacie, Adamczak Katarzynie, Zywar Wiolecie. A o posprzątanie w sobotę prosimy Panie Teresę Stanisz, Zuzannę Menet, Stanisławę Surmacz, Marię Kuźnar, Jolantę Kielar.

15.                     Intencje mszalne.

1 2 3 4 5  ...