Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego 2017

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 i Msza św.

Jutro spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

W środę spotkanie Komitetu organizacyjnego Koronacji po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W czwartek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w godzinach rannych odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.  A od godz. 17. 00 możliwość do spowiedzi.Dzieci i młodzież prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w dni poprzedzające pierwszy piątek.

W piątek Różaniec w intencji przyszłej Koronacji Matki Bożej Pocieszenia po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na majówce.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny.

W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje przed Koronacją Matki Bożej Pocieszenia. Tegoroczne rekolekcje poprowadzi ks. Jan Smoła, proboszcz z Przysietnicy.

Dziękujemy za ofiary pieniężne na kościół i koronację. Na kościół złożono 5180 zł i na koronację 3180 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Agacie i Annie Juraszek,Czesławie Juraszek, Elżbiecie Lenart, Krystynie Kaczkowskiej, Dariuszowi Sumacz, Janinie Kuliga. Na kwiaty dała Anzelma Balawajder. A o posprzątanie w sobotę prosimy Grzegorza Długosza, Marię Lenart, Janinę Makiel, Krystynę Makiel, Małgorzatę Makiel, Kazimierę Szmyd, Jolantę Krzysik.

Gorąco zachęcamy wszystkich parafian do wyjazdu na koncert Jednego Serca Jednego Ducha w dni 15 czerwca tj. Boże Ciało w Rzeszowie. Koncert rozpoczyna się w Rzeszowie o 19.00. Jest 20 wolnych miejsc w autokarze. Więcej informacji u ks. Pawła.

Program Rekolekcji przed Koronacją Matki Bożej Pocieszenia w parafii Kombornia

4– 7 czerwca 2017 r.

Niedziela 4 czerwca 2017 r.

7.30. Msza św. i nauka ogólna.

9.30. Msza św. z nauką stanową dla całych rodzin.

11.00. Msza św. z nauką stanową dla całych rodzin.

15.00. Mszy św. i nauka ogólna.

20.00. Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia „Gdzie Ty jesteś, wstępuje Duch Święty”.

Poniedziałek 5 czerwca 2017 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną.

9.00. Msza św. dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Komborni.

10.30. Spotkanie z dziećmi w Szkole Podstawowej na Woli Komborskiej.

17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska

18.00. Msza św. z nauką ogólną. Po Mszy św. procesja różańcowa z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po naszej wiosce.

Wtorek 6 czerwca 2017 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną.

9.00. Spotkanie z dziećmi w Woli Komborskiej.

10.30. Spotkanie z dziećmi z Zespołu Szkół w Komborni

18.00. Msza św. z nauką dla rodzin - Wola Komborska

19.00. Msza św. z nauką dla rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia – przynosimy wszyscy obrazy Matki Bożej Pocieszenia.

Środa 7 czerwca 2017 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną

10.30. Msza św. dla dzieci i młodzieży szkolnej.

18.00. Msza św. z nauką dla rodzin i zakończenie rekolekcji.

19.00. Msza św. z nauką dla rodzin. A po Mszy św. nabożeństwo o uzdrowienie. Zakończenie rekolekcji.

Piątek 9 czerwca 2017 r.

Dzień spowiedzi przed uroczystością Koronacji Matki Bożej Pocieszenia.

15.00 – 18.00 Kombornia

17.00 – 18.00 Wola Komborska

Koronacja obrazu Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej dn. 11 czerwca 2017 o godz. 13:00 w Miejscu Piastowym
    a intronizacja obrazu 18 czerwca 2017 w Komborni - szczegóły