Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu 2016

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy św. (ranna).

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.

Roraty w tym tygodniu o godz. 17.00. Zapraszamy do liczniejszego udziału jakże piękniej Mszy św. o Matce Bożej, z którą to przygotowujemy się na przyjście Zbawiciela.

Jutro po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

We wtorek przybędzie do naszej parafii św. Mikołaj. Spotkanie z zacnym gościem o godz. 16.00. w kościele.

We czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7. 00 i 17.00. (Wola Komborska 16.00).

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia dzieci z III klasy otrzymają medaliki w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 17.00.Zapraszamy Rodziców, aby nałożyły swoim dzieciom medaliki.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

We czwartek spotkanie z ministrantami po Mszy św.

W piątek różaniec w intencji przyszłej koronacji Matki Bożej Pani Komborskiej po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowennę poprowadzi Ks. proboszcz z parafii Korczyna wraz z parafianami. Zapraszamy serdecznie wszystkich. Także będzie Nowenna transmitowana przez Radio Fara.

W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po sumie o godz. 11.00.

W następną niedzielę i 18 grudnia dzieci z II klasy wraz z rodzicami i wychowawczynią oraz młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży będą rozprowadzać stroiki świąteczne. Dochód przeznaczony będzie na potrzeby klasowe (kiermasz dzieci z klasy II), a także na rekolekcje wakacyjne (młodzież z RAMu).

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom i panom; Grzegorzowi Hawrot, Barbarze Stapińskiej, Jakubowi Stapińskiemu, Wojciechowi szuba, Annie Józefczyk, Kindze Józefczyk, Mieczysławowi Kwolek. Na kwiaty dały; Maria Kwolek, Anna Józefczyk, Danuta Gargasz i Monika Aszklar. A o posprzątanie wsobotę prosimy Irenę Mika, Barbarę Kowlek, Teresę Krauz, Wiesława Kuś, JustynęKmetko, Urszulę Smołkowicz, Marka Cebulę.

Można nabyć opłatki u Sióstr w zakrystii.

Są także świece na wigilijny stół w zakrystii w cenie 5 zł.
 1 2 3 4 5  ...