Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli Trójcy Przenajświętszej 2016

Dziś kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

Dziś kończymy nabożeństwa Majowe o godz. 15.00. W tygodniu Majówka o godz. 17.30. w poniedziałek, wtorek i środę, natomiast od piątku najpierw Msza św. a po Mszy majówka i procesja.

Jutro spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio po Mszy św.

We wtorek chóru po Mszy św.

We środę możliwość do spowiedzi św. od godz. 16.30.

We środę spotkanie z ministrantami po Mszy św.

We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie pójdziemy z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. W tym roku pójdziemy w procesji od kościoła w stronę Osiedla do Stawisk.  Pierwszy ołtarz przy Szkole.Odpowiedzialni Rodzice pierwszokomunijnych dzieci. Drugi ołtarz przy cmentarzu.Odpowiedzialni Rodzice i Młodzież w tym roku bierzmowani . Trzeci przy domu Ośrodku Zdrowia –odpowiedzialni sąsiedzi. Czwarty ołtarz przy drodze do Osiedla– odpowiedzialni sąsiedzi.

W czasie procesji prosimy młodzież gimnazjalną i dzieci o zabranie wszystkich feretronów i obrazów. Mam nadzieję, że nasi strażacy czynnie włączą się w całe Uroczystości.Dzieci, które w tym roku przyjęły Komunię św. i Małe dzieci z Rodzicami dosypania kwiatów. Mamy nadzieję że nasi strażacy czynnie włączą się w procesję Bożego Ciała. Prosimy sąsiadów o pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Msze święte w tym dniu; w Komborni 7. 30 i 9.30 z procesją a na Woli K. o godz. 15.00.

Codziennie zapraszamy do brania udziału w oktawie Bożego Ciała połączoną z procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów a chłopców dodzwonienia.

W piątek po Mszy św.różaniec w intencji przyszłej Koronacji Matki Bożej.

W piątek, sobotę i niedzielę na Woli K. także po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Majowym.

W niedzielę procesja Oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Ostatniej niedzieli zebrano 2010 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom;…...................................................................................................................................................................................................................................awe środę prosimy o posprzątanie;

Zapowiedzi,

Są jeszcze miejsca na wyjazd na koncert  do Rzeszowa „Jednego Serca Jednego Ducha”. Koncert ma miejsce w dzień Bożego Ciała. Wyjazd o godz.16. 30. a powrót około godz. 1.00 w nocy.

1 2 3 4 5  ...