Ogłoszenia duszpasterskie z III Niedzieli Wielkiego Postu 2017

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Jutro uroczystość Świętego Józefa.

Jutro spotkanie Grupy Modlitewnej po Mszy św.

We środę próba dzieci z III klasy w ochronce u sióstr o godz. 15.30.

We środę próba chóru po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 a po Drodze Krzyżowej Msza św. Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

W piątek po Mszy św. różaniec w intencji przyszłej koronacji Matki Bożej Pocieszenia

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00 w Komborni, a o godz. 16.00 w Woli Komborskiej. Jest to dzień modlitw w intencji ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W sobotę po Mszy św. spotkanie RAMu.

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11. 00 dzieci z ochronki przedstawią krótkie misterium wielkopostne.

Uczniowie Klasy II zapraszają na Kiermasz ozdób wielkanocnych, który odbędzie się 26 marca i 2 kwietnia. Ozdoby będą dostępne po każdej Mszy św.  Dochód będzie przeznaczony na wycieczkę dla dzieci.

Ogłoszenie Dyrektora.

Jest organizowana pielgrzymka po Sanktuariach Europy w dniach 18. 07. - 28. 07. 2017 r. Bliższe informacje w zakrystii i w gablotce.

Są do nabycia w zakrystii„baranki wielkanocne” i „paschaliki”.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary na kwiaty: Zuzannie Mika, Beacie Szczęsnej, Marcelinie Boczar. Na kwiaty dała Grażyna Prajsnar. A o posprzątanie w tym tygodniu prosimy: Zofię Krauz,Mieczysława Inglot, Grażynę Kwiatkowską, Edwarda Balawajder, Zofię Prajsnar i Zofię Prajsnar.

1 2 3 4 5  ...

Koronacja obrazu Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej dn. 11 czerwca 2017 o godz. 13:00 w Miejscu Piastowym
a intronizacja obrazu 18 czerwca 2017 w Komborni - szczegóły