Transmisja online

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli Chrystusa Króla wszechświata

1.    Dziś kończymy Rok Liturgiczny 2014 i dziękujemy Bogu za wzrost naszej wiary i  prosimy o dobre przygotowanie nas na spotkanie z Nim w Wieczności.

2.    Dziś po sumie o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Można zyskać odpust zupełny.

3.    Dziś o godz.11.00 najmłodsi kandydaci na ministrantów zostaną oficjalnie włączeni w poczet ministrantów.

4.    We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

5.    W piątek spotkanie ministrantów po Mszy św.

6.    W sobotę  Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

7.    W sobotę spotkanie RAMu po Mszy św.

8.    W następna niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny i Adwent. Jest to także dzień imienin naszego księdza Proboszcza Andrzeja. Pamiętajmy w tym dniu o Nim w modlitwie.

9.    Dziękujemy za ofiary pieniężne na remont kościoła. Złożono ostatniej niedzieli 2680 zł.

10.                      Dziękuję Panom,którzy pomogli mi przy pracach przy plebani.

12.                      W tym roku nasze Siostry będą rozprowadzać opłatki na stół wigilijny w zakrystii po każdej Mszy św. od następnej niedzieli. Chciałem przypomnieć, że ofiara złożona za opłatki niech będzie wyrazem naszej wdzięczności Siostrom za pracę w naszej parafii i w kościele.

13.                      Są już do nabycia Świece Wigilijne Caritas. Można je nabyć w zakrystii w cenie 5 zł.

14.                      Chciałem przypomnieć o zbiórce elektrośmieci we środę 26 listopada do godz. 11.00.na parkingu przy kościele. Elektrośmieci można zwozić już od jutra.

15.                      Ośrodek Doractwa Rolniczego w Boguchwale z siedzibą w Krośnie organizuje spotkanie z  obszarowych na lata 2015 – 2020. Spotkanie w Komborni we wtorek o godz. 15.00 w sołtysówce i na Woli Komborskiej we środę o godz. 10.00 w Domu Ludowym.

16.                      Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

17.  Intencje mszalne.

1 2 3 4 5  ...