Intencje Mszy Świętych w kościele parafialnym w Komborni (18-24.10.2021 r.) oraz w kościele filialnym w Woli Komborskiej (październik 2021)


 

KOMBORNIA

 

 

Poniedziałek (18.10)

7:00

1.+Kazimiera (k) Balawjder – od Zofii i Zbigniewa Dereniowskich

17:00

1.+ Elżbieta Zych – od Kuźniarów

2.+ Stanisław Wojnar w 2 r. śmierci – od Córki z Rodziną

 

Wtorek (19.10)

7:00

1.+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

17:00

1.+ Tomasz Mika – od kolegów z Technikum Naftowego

2.+ Kazimiera (k) Prajsnar – od Krzysztofa i Wiesława, kolegów syna Piotra

 

Środa (20.10)

7:00

1.+ Celina Kasprzyk – od siostry Danuty z Rodziną

17:00

1.+ Czesław Surmacz – od rodziny Adama i Doroty Długosz z Jasienicy Rosielnej

2.+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

 

Czwartek (21.10)

7:00

1.+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

17:00

1.+ Kazimiera (k) Szmyd – od Koła Gospodyń Wiejskich z Komborni

2.+ Kazimiera (k) Prajsnar – od Kazimiery Długosz

 

Piątek (22.10)

7:00

1.+ ks. Stanisław Sznajder (zr.)

2.+ Elżbieta Zych – od Róży Rodziców

17:00

1.+ Tomasz Mika – od Joanny i Tomasza Pieterów

 

Sobota (23.10)

7:00

Nie ma rannej Mszy Świętej

9:00 (w katedrze w Przemyślu)

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

14:00

Ślub

17:00

1.+ Henryk Czapor – od Danuty z Rodziną

2.+ Kazimiera (k) i + Jan Kielar i ich syn + Tadeusz Kielar – od córki Danuty i syna Emila

 

Niedziela (24.10)

7:30

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

9:30

+ za Parafian

11:00

+ Aleksandra (k) i + Władysław Surmacz

15:00

+ Tadeusz i + Stanisława Szmyd

 

WOLA KOMBORSKA (w dni powszednie o godz. 17:00)

 

1.     Piątek

+ Zdzisława Szmyd – od Męża Kazimierza i Dzieci

2.     Sobota

Za Parafian

3. Niedziela

+ Tomasz Mika – od Justyny i Grzegorza Pilch

4.     Poniedziałek

+ Augustyn Sznajder – od brata Jarosława z Żoną

5.     Wtorek

Dziękczynna za 70 lat życia Anzelmy z prośba o Boże bł., zdrowie i opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata

6.     Środa

+ Augustyn Sznajder – od brata Karola

7.     Czwartek

O dary Ducha Świętego, Boże bł. i zdrowie dla Wnucząt

8.     Piątek

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

9.     Sobota

+ Augustyn Sznajder – od brata Łukasza z Rodziną i chrześniaka Rafała

10. Niedziela

Za Parafian

11. Poniedziałek

+ Augustyn Sznajder – od brata Łukasza z Rodziną i chrześniaka Rafała

12. Wtorek

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

13. Środa

+ Adam Supel

14. Czwartek

+ Augustyn Sznajder -  od chrzestnego Edwarda z Rodziną

15. Piątek

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

16. Sobota

+ Augustyn Sznajder – od Marii Kielar

17. Niedziela

Dziękczynna w 4 r. ślubu Agnieszki i Pawła Kłapkowskich

18. Poniedziałek

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

19. Wtorek

+ Augustyn Sznajder – od sąsiadów Gerlachów

20. Środa

+ Michał i + Franciszek Masłyk

21. Czwartek

+ Augustyn Sznajder – od szwagierki Eweliny, Zbigniewa i Marii Pyrda

22. Piątek

+ Kazimierz Szmyd – od córki Elżbiety Janusz z Rodziną

23. Sobota

+ Augustyn Sznajder – od rodziny Gierlachów

24. Niedziela

Za Parafian

25. Poniedziałek

+ Augustyn Sznajder – od Pawła Gierlach z Rodziną

26. Wtorek

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

27. Środa

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

28. Czwartek

+ Augustyn Sznajder – od kolegów brata Jarka z klubu tenisa stołowego "Wola"

29. Piątek

+ ks. Stanisław Sznajder (greg.)

30. Sobota

+ Helena i + Antoni Pelc

31. Niedziela

Za Parafian