Ogłoszenia duszpasterskie, XXXI niedziela zwykła, 04.11.2018


1)Dziś zmiana Tajemnic Różańca św. po Mszy św. (ranna).

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

2) W poniedziałek jutro spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

3) W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania: kl. VI, VII godz. 16:00 i msza św. Kl. VIII, IIIg. msza św. i spotkanie. 

4) We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

5) W piątek po Mszy św. spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów przed odpustem św. Marcina

6) W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 15.30.

W sobotę po Mszy św. i Nowennie – czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w intencji naszej Ojczyzny do godz. 20.00. a o godz. 19.30 zapraszamy na różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Całość zakończona będzie odśpiewaniem Bogarodzicy i Apelem Jasnogórskim..

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. A w tym miesiącu Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Grzegorz Rybaczak z Haczowa. Ta Nowenna będzie transmitowana przez nasze Radio Fara.

7) W następną niedzielę dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. W stulecie odzyskania niepodległości modlimy się o błogosławieństwo Boże dla Polski i Polaków. Polecajmy Bogu Miłosiernemu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę.

W następną niedzielę to także dzień odpustu w naszej parafii św. Marcina. Msze św. w naszej parafii jak w niedzielę. Mszę św. odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Łukasz Staszewski z Brzozowa.

W następną niedzielę na godz. 15. 45 po Mszy św. zapraszamy wszystkich na mini koncert naszej młodzieży RAMu. W programie pieśni i piosenki patriotyczne.

8) Dziękuję Radzie Cmentarnej, Strażakom, Radzie Parafialnym i tym wszystkim, którzy kwestowali na cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych. Zebrano w czasie kwesty 7858zł, 8 kum, 20 centów

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Grzegorzowi Hawrot, Barbarze Stapińskiej, Kubie Stapińskiemu, Teresie Szuba, Anie Józefczyk – seniorce, Danucie Kwolek, Julii Józefczyk, Mateuszowi Kwolek. Na kwiaty dała Danuta Gargasz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Irenę Mika, Barbarę Kwolek, Teresę Krauz, Wiesławę Kuś, Marię Kmetko.

Intencje mszalne.

Ogłoszenie Kominiarza. – Usługowy Zakład Kominiarski z Krosna zawiadamia mieszkańców Komborni i Woli Komborskiej, że przeprowadzi kompleksowe czyszczenie i  przeglądy  kominiarskie zgodnie z ustawą.