Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Czcicielka 04.02.2023

Kochana Matko Boża Pocieszenia proszę Cię spraw aby ustąpiły bóle mojego kręgosłupa , które mnie tak ograniczają i nie pozwalają chodzić sprawnie

Twoja czcicielka 04.02.2023

Matko Boza Pocieszenia prosze Cie o zdrowie dla Martynki. Miej ja Kochana Mamo zawsze w Swej Opiece .

Matka 04.02.2023

Matko Pocieszenia błagam się o uzdrowienie duszy i ciała Artura pomóz aby powrócił do abstynencji Błagam o ulżeniene mojego cierpienia

Parafianka 03.02.2023

Matko Boska Komborska,dziękuję Ci za opiekę i otrzymane dotąd łaski,Maryjo zawierzyłam Ci siebie ,i nie zawiodłam się,gorąco proszę o dobry wynik badania dla mojego taty,,spraw za przyczyną swego wstawiennictwa u syna swego ,aby tato odzyskał zdrowie,aby lekarze mu pomogli,zawierzam Ci nas Pani Komborska.

Czcicielka 03.02.2023

Matko Boza Pocieszenia pociesz moja rodzine prosze o wszelkie potrzebne laski i Sw. Ducha Swietego dla calej rodziny.

matka 03.02.2023

Matko Boza prosze o przemiane Tomasza aby byl dobrym mezem i ojcem o laske przebaczania,zgody i milosci w rodzinie.

Dziadkowie 03.02.2023

Izabela 02.02.2023

Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę. Pod Swoim Płaszczem schowaj nas. Maryjo w Swoich Łzach zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy. Maryjo w Swoich Łzach rozwiąż te wszystkie problemy pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Maryjo okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, ten koszmar i zło w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem i krzywdzeniem Polski.

Czcicielka 02.02.2023

Matko Boża Pocieszania dziękuję za otrzymane łaski i błagam o zdrowie i opiekę Bożą dla Małgorzaty .

Czcicielka 02.02.2023

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla taty i błogosławienstwo dla całej rodziny