Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


Czciciel 22.01.2020

Mateńko dziękuję za wszystkie Łaski otrzymane od Ciebie i proszę o dalszą opiekę nad moją żoną aby została cudownie uzdrowiona przez Ciebie kochana Matko Boża Pocieszenia.


Czciciel 22.01.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o Dar Ducha Świętego i Błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny.


Mąż 22.01.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o wyzdrowienie mojej żony i daj jej siłę na każdy dzień.


Wnuczka 22.01.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie dla mojej Babci Anieli. Miej ją w swojej opiece.


Renata 22.01.2020

Matko Boza Pocieszenia prosze Cie o pomoc w potrzebnych sprawach Tobie Matenko wiadomych .Dziekuje za opieke nad cala nasze rodzina.


Mąż 21.01.2020

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za dobrych lekarzy dla mojej żony i dla ludzi modlących się za powrót do zdrowia dla Twojej wiernej czcicielki.


Wierny czciciel 21.01.2020

Mateńko proszę Cię o Dar Łaski Bożej i uzdrowienie mojej żony z choroby.Spraw Matko Boża Pocieszenia ,żeby Twoja wierna i kochająca czcicielka doznała cudu uzdrowienia.


Czciciel 21.01.2020

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za to,że dajesz naszej rodzinie wsparcie duchowe i błogosławieństwo Boże na każdy dzień.


xxxx 19.01.2020

Proszę o zgode,rozmowe pojednanie i o odmiane serca zachowania,postepowania charakteru mnie z machowskim Jurkiem, Rafałem kasiurakiem, cisło natalią ,lisek krzyskiem, justyna majkut, maria majkut majkut jakubem i gośka , stopyra tomiek i magda, trelka justyna ,kyc kaska, ewa kania, wożniak darek, wołosz Damianem, safinem Dawidem,kaszyckim Dawidem ,Kruk Renata, Andrzej, Agnieszka, Łukasz, Michał osobami wiadomymi


Olek 19.01.2020

Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac.