Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Aneta 09.07.2020

Matko Boża Pocieszenia bardzo dziękuję Ci za Twoją obecność w moim życiu każdego dnia. Dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi mnie i moją rodzinę obdarzasz. Za Twoim wstawiennictwem chcę prosić Boga o kolejne dziecko.

czcicielka 09.07.2020

Matko Boza Pocieszenia prosze Cie wysluchaj mojej prosby i spraw aby wszystko sie ulozylo tak jak Cie oto prosze.

Sylwia Wójtowicz 08.07.2020

Matko łaski,milosci,milosierdzia,pokoju. Matko nieustajacej pomocy,prosze okaz mi swoje Serce,Twoje skuteczne wstawiennictwo i podaruj cud milosierdzia,we wszystkich, trudnych dla mnie sprawach. Niech za Twoim wstawiennictwem Bóg przyspieszy lask o ktore prosze. Niech za Twoim wstawiennictwem i na chwale Boza doswiadcze Boga żywego i zwyciezajacego. Niech za Twoim wstawiennictwem Bog skutecznie mi blogoslawi,we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszyst

Czciciel 08.07.2020

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za Łaski jakie otrzymujemy na codzień.

Czciciel 08.07.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o uzdrowienie z choroby swojej wiernej czcicielki i daj jej siłę.

maria 07.07.2020

Matko Boza Pocieszenia powierzam Ci wszystkie swoje sprawy miej mnie w swojej opiece

czcicielka 07.07.2020

Matko Boza Pocieszenia prosze pomoz rozwiazac trudne sprawy w mojej rodzinie,Maryjo modl sie za nami.

Olek 06.07.2020

Рrоsze о mоdlіtwе w intencjach Воgu wіаdоmусh. Вog zaplac.

ParafiankaK 04.07.2020

Kochana Matko K rólowo Nasza pomóż mi przetrwać leczenie Bądź przy mnie w trudnych chwilach dodaj mi siły i wiary w pokonaniu. choroby W Tobie mam nadzieję

Mama 04.07.2020

Pani Komborska, wstaw się za moim dzieckiem, aby dostało się do dobrej szkoły. Proszę Cię o bardzo dobre wyniki egzaminów. Obdarz darami Ducha Świętego moje dzieci.