Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Matka 26.05.2019

Matko Boża Pocieszenie bądź mi pocieszeniem w trudnych momentach życia. Proszę Cię wyjednaj mi łaskę nawrócenia i przeminę życia dla syna, który bardzo cierpi z powodu odrzucenia i uzależnienia . Spraw aby zrozumiał, że Jezus może go uzdrowić jeśli zwróci się do niego i poprosi o przebaczenie grzechów i o pomoc w powrocie do kościoła.

Józef 24.05.2019

Prośba o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw osobistych. Prosi Józef. Bóg zapłać.

Mama 24.05.2019

Cudowna Matuchno błagam o łaski dla syna , szczególnie łaskę poznania odpowiedniej wierzącej dziewczyny .Błagam proszę pomóż.

Diana 24.05.2019

Proszę o szybki powrót mojego ukochanego do mnie, by znowu mnie pokochał i żebyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę.

Dorota i Dawid 24.05.2019

Matko Boża pocieszenia z całego serca prosimy Cię abyś wyprosiła u Pana Boga dar potomstwa dla nas. Odsuń od nas wszelkie przeszkody jakie stoją nam na przeszkodzie w poczęciu dzieciątka. Bardzo Cię o to prosimy! Opiekuj się nami w każdy dzień.

Violetta 23.05.2019

Matko Boża Pocieszenia, pomóż mi wyzdrowieć i dodaj sił. Zabierz Kochana Matko lęki i pomóż mojej rodzinie poukładać wszelkie sprawy. Proszę o pomyślność dla całej rodziny. Ufam w Twoją Moc

Matka 23.05.2019

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o uzdrowienie mojej córeczki i lepsze wyniki badań. Dziekuję za wszystkie otrzymane łaski. Miej w opiece moje dzieci.

chora czcicielka 23.05.2019

matko boza wstaw sie do miłosiernego Boga o przebaczenie mi grzechów życia i szybka szczesliwa śmierc bym juz nie była ciezarem rodzinie

matka 23.05.2019

Matko boża pocieszenia prosze o opieke dla rodziny mojego syna Krzysztofa Elzbiey i ich dzieci w czasie podróży do sanatorium , tam pobycie i prosze o szczesliwy powrót Matko Boża wraz z Jezusem i Duchem sw czuwajcie nad nimi

Matka 23.05.2019

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o nawrócenie i uwolnienie od wszelkiego zła dla moich dzieci i synowej,o dary Ducha Swiętego , zdrowie i błogosławienstwo Boze w naszej rodzine oraz nieustanną opiekę .Błagam Cię Matko o uzdrowienie mojego wnuczka i syna ,Ty wiesz Matko ,ze w Tobie jedyna nadzieja.Za wszelkie dobro serdecznie dziękuje.