Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Matka 04.04.2020

Proszę o trzeżwość dla syna ,zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz ustanie pandemii.

Czcicielka 04.04.2020

Proszę Cię Matko Pocieszenia w intencji moich bliskich ,o łaskę wiary ,uzdrowienie wzajemnych relacji ,przemianę życia i uwolnienie od wszelkiego zła dla moich dzieci ,dary Ducha św.oraz uzdrowienie wnuczka.Za otrzymane łaski serdecznie dziękuję.

czcicielka 04.04.2020

Matko Boska blagam o uwolnienie z nalogu alkocholowego mojego męza.Ratuj moją rodzinę.

Czcicielka 04.04.2020

Mateńko Pocieszenia proszę Cię o uzdrowienie dla Radosława, o powrót do zdrowia i sił, o Boże Błogosławieństwo, o opiekę dla Naszej rodziny w tych trudnych chwilach i potrzebne łaski. Miej Nas w swojej opiece.

Olek 04.04.2020

Рrоsze о mоdlіtwе w intencjach Воgu wіаdоmусh. Вog zaplac.

Wdzięczna Parafianka 03.04.2020

Mateńko, dziękuję Ci, że czuwasz nade mną i moimi najbliższymi. Proszę Cię, kształtuj mój charakter i jeśli taka Wola Boża uproś spowiedź mojego taty.

Rodzina 03.04.2020

Matko nasza Maryjo dziękujemy Ci za łaskę życia zdrowia miłosierdzia Bożego. Wierzymy w Twoją moc uzdrawiania, kochamy Cię, trwaj przy nas zawsze

Nikola 03.04.2020

Matko moja kochana dziękuję za moja rodzinę za wszystkie łaski i błogosławieństwa i za ochronę od wirusa i od wszystkiego złego.Uproś łaskę dla mojego taty.

Czciciel 03.04.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę o zdrowie dla Elżbiety

Elżbieta 03.04.2020

Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za mojego męża i proszę Cię o łaskę nawrócenia dla niego.Wyjednaj nam łaskę ustania wirusa i nawrócenia ludzi którzy jeszcze nie znają Boga.