Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Barbara 17.11.2018

Proszę o modlitwę za moją mamę śp Janinę, wszystkich zmarłych z mojej i męża rodziny oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

Barbara 17.11.2018

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Parafianka 16.11.2018

Matko Pocieszenia dziękuję z całego serca za opiekę na rodziną ,za otrzymane łaski .Proszę Cię o Matko weź pod opiekę Renatę ,która walczy z chorobą nowotworową i operacja ma zadecydować o jej dalszym życiu.Proszę daj jej siłę ,aby mogła wytrwać w tych ciężkich dla niej chwilach .Prosi parafianka.

Rodzina 16.11.2018

Matko Boska Pocieszenia proszę Cię o powrót do zdrowia meza, taty, dziadka Eugeniusza. Daj Mu siłę do walki o powrót do pełni zdrowia. Czuwaj nad Nim, wspieraj Go.

Karolina 16.11.2018

Matko Boża proszę o opiekę nad moją relacją z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam przezwyciężyć trudności i założyć katolicką rodzinę.

Ccc 15.11.2018

MATKO POCIESZENIA proszę o zdrowie dla moich rodziców, daj im długie zycie tu na ziemi chroń od wypadkow ich . Prosze o zdrowie dla moich dzieci , o szybki powrot zdrowia i powrot do domu , chroń męża od wypadkow i daj mu zdrowie .

BABCIA 15.11.2018

MATKO BOŻA POCIESZENIA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE I OPIEKĘ NIEUSTANNĄ NAD MOIM WNUCZKIEM Z OKAZJI 6 ROCZNICY URODZIN .

Czciciele 14.11.2018

Matko Boża Komborska! Prosimy Cie o opiekę nad naszym poczetym dzieckiem. Prosimy Cie, opiekuj sie nasza Rodzina. Kochamy Cie. Badz przy nas.

Dorota 12.11.2018

Matko proszę o uzdrowienie rodziców Danutę i Jana z choroby nowotworowej. Proszę żeby Tata jak najszybciej doszedł do siebie po szpitalu

Ewa 12.11.2018

Najsw. Pani Maryjo proszę cię o zdrowie i dobrą samoocenę i lepszą prace i zdanie egzaminu i tego jedynego chłopaka.