Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

matka 19.03.2019

Matko Boża pocieszycielko nasza miej w opiece rodziny moich synów uproś dla nich zdrowia silnej wiary bożego błogosławieństwa i potrzebnych wszelkich łask i opieki Boga w życiu tych rodzin

chora czcicielka 19.03.2019

Parafianka 19.03.2019

Matko Boża Tyś naszą ucieczką i pocieszycielką proszę o szybki powrót do zdrowia dla Mamy naszego ks. Dariusza z parafii Korczyna . Spraw proszę , aby cieszyła się łaską zdrowia .

Czcicielka 19.03.2019

Mateczko blagam o znalezienie nowej pracy przez Monikę, proszę Cię o pomyslna rozprawę w sadzie Marcina i światło Ducha świętego dla prawników.

Barbara 19.03.2019

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Maria 18.03.2019

Matko Boża Ty zawsze mnie wysłuchujesz , za co bardzo dziękuję . Zwracam się do Ciebie pełna ufności o łaskę zdrowia dla Mamy ks. Dariusza z parafii Korczyna. Ofiaruję w Jej intencji swoje trudy i cierpienia

parafianin z Korczyny 18.03.2019

Matko Boża Pocieszenia proszę całym sercem o cud zdrowia dla Mamy naszego księdza Dariusza . Wyproś u swego Syna łaskę szybkiego powrotu do zdrowia dla Niej i potrzebne łaski dla całej rodziny.

babcia 17.03.2019

Maria 17.03.2019

Nasza Matko proszę o łaskę zdrowia dla Mamy ks. Dariusza i szybki powrót do zdrowia

parafianka - dydnia 17.03.2019