Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Mama 24.07.2021

Kochana Matko Boża dziękuję Ci za dobre wyniki badań mojej córki i opiekę nad moją rodziną. Dziękuję, że dodajesz nam sił, dziękuję że jesteś z nami. Proszę o dalszą opiekę nad nami i o potrzebne łaski dla moich dzieci. Otulaj nas wszystkich swoim płaszczem i dodawaj pocieszenia i otuchy w trudnych momentach życia.

Twoja czcicielka 23.07.2021

Matko boża pocieszenia Pani komborska dziękuję za nieustającą opiekę i wstawiennictwo za nami u Twojego syna. Uproś błogosławieństwo dla całej rodziny oraz łaskę zdrowia. Miej nas zawsze w swojej opiece a szczególnie otaczaj swoim płaszczem wnuczka w ważnym dla niego czasie.

Teresa 23.07.2021

Matko Boża Pocieszenia bardzo Cię proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny .Miej nas w swojej opiece .Czuwaj przy mnie podczas choroby .

Xxx 23.07.2021

Matko Pocieszenia miej w opiece mojego brata ,daj mu opamietanie I uwolnij go od alkoholu .Matkenko miej w opiece moich rodzicow ,daj im dlugie zycie tu na ziemi ,miej w opiece moje dzieci daj im dobry sen I apetyt ,mniej w opiece w swojej mnie ,ciocie ,mojego meza I uchron nas przed wirusem .

Twoi czciciele 23.07.2021

Matko Boża Pocieszenia, Ty wiesz co nam potrzebne, Tobie się polecamy i Ciebie prosimy o wstawiennictwo u Twojego Syna. Upraszaj nam potrzebne łaski - szczególnie łaskę zdrowia - i miej nas w swojej opiece.

Córka 23.07.2021

Kochana Matko dziękuję Ci za szczęśliwą operacje córki, za Jej powrót do domu. Proszę Cię o powrót do zdrowia mojego Taty, który jest po operacji. Zawierzamy Ci całą rodzinę.

Czcicielka 23.07.2021

Matko Boza Pocieszenia proszę Cię o błogosławieństwo Boze ,dary Ducha Św.zdrowie i potrzebne łaski oraz nieustanną opiekę dla Katarzyny i Damiana z okazji 11 rocznicy małzenstwa.

Maryla 23.07.2021

Matko Boża pocieszenia proszę Cię pomóż Marcinowi wrócić do Boga i sakramentów świętych, proszę o generalną spowiedź dla niego. Maryjo pociesz mnie w tym smutku i pomóż mi w relacji z Marcinem. Dziekuję

Parafianka 23.07.2021

Matko Pani Nasza Komborska zbliża się czas mojego rozwiązania. Proszę Cię abyś dała mi siły, nadziei że wszystko będzie dobrze. Miej mnie i dziecko które noszę pod sercem w opiece. Całą moją rodzinę córeczki, męża. Wiem że zawsze mogę do Ciebie się zwrócić i mnie wysłuchujesz. Dziękujęmy Ci za wszystko.Bądź z Nami w Każdy Czas.

Czcicielka 23.07.2021

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o to aby teść z teściową i szwagierka nie wtrącali się do masego małżeństwa i go nie rozbijali. O dar rozumu dla nich.