Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Czcicielka 17.04.2021

Maryjo dziękuję za twoją opiekę nad całą moją rodziną. Proszę błogosław mi w tym czasie i otocz mnie szczególną troską podczas egzaminu dojrzałości. Ześlij na mnie dary Ducha Świętego

Twoja trzcicielka 16.04.2021

Pani Komborska, dziękuję Ci za otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nade mną i nad moją rodziną, proszę o właściwą decyzję lekarzy w sprawie mojego leczenia.

Czcicielka 16.04.2021

Matko Pocieszenia, Komborska Pani proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry oraz opiekę nad naszą rodziną. Bądź z nami i upraszaj nam łaski u swojego Syna.

Babcia 16.04.2021

Parafianka. 16.04.2021

Matko Boża Pocieszenia, z całego serca Cię proszę o zdrowie dla mojego syna a także dla dziecka, które noszę pod sercem. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie.

Twoja czcicielka 15.04.2021

Matko Boza Pocieszenia Twojej opiece powierzam corke w piecdziesiata czwarta rocznice jej urodzin Maryjo bardzo Cie prosze chron ja i jej cala rodzine przed chorobami i wszelkim zlem

Natalia 15.04.2021

O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Zasmucona 15.04.2021

Maryjo, badz z nami. Prosze Cie o opieke nad nami. Dziekuje, ze bylas z nami w czasie choroby mojej Mamy. Teraz prosze badz z Nia i prowadz do Nieba. Przepraszam za meza, on po prostu czasem nie wie jak sie zachowac. Opiekuj sie nasza Rodzina.

Parafianka 14.04.2021

Matko Pocieszenia. Pani Komborska dziękuję Ci za otrzymane łaski za rodzinę którą mam za opiekę nad nią. Teraz bardzo Ciebie proszę abyś opiekowała się mną,i dzieckiem które noszę pod sercem. Otaczaj nas swoim płaszczem od pandemii. Bądź z Nami w Każdy Czas.

Jan 14.04.2021

Matko Najświętsza proszę wstawiaj się u Pana Jezusa za rodzinami: Olka, Piotra, Kazimierza, Jana, Roberta, Anny, Sandry, Zenona, Ireny, Anny oraz Joanny i wypraszaj im zdrowie, ochronę od zła, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen