Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


Ufajaca 02.07.2022

Kochana Matko Boża Pocieszenia proszę Cię miej w opiece moja córkę i czuwaj nad nią podczas operacji która ją czeka w najbliższych dniach pobłogosław lekarzom w czasie tej operacji


Rodzina 02.07.2022

Matko Boża Pocieszenia, dziękujemy Ci za wszystkie otrzymane łaski i prosimy o zdrowie dla Filipka.


Małgorzata 02.07.2022

Najukochańsza Matko prosze o zdanie matury córki , miej w opiece podczas egzaminu przyjaciółkę . Proszę o pozytywną decyzję dla mamy.Za pomyślną sesję dziecka dziękuję


Narzeczona 02.07.2022

Proszę o modlitwę za mnie i za mojego narzeczonego abyśmy przetrwali te trudne chwilę


Maria 01.07.2022

Matko Boża proszę o opiekę dla Piotra i Wacława.


Jan 28.06.2022

Matko Boża wypraszaj u Pana Jezusa Chrystusa szczęśliwy powrót do kraju, odpuszczenie grzechów, ochronę przed złem, dary Ducha Świętego, zdrowie i błogosławieństwo dla Nataszy, Martyny, Michała, Ireny, Teresy i Jana.


Lucyna 28.06.2022

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię gorąco czuwaj nad moją rodziną .Proszę o łaskę zdrowia i zgody w rodzinie. Twoja Czcicielka.


Izabela 27.06.2022

Maryjo Przez Krew i Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków zanim rząd doprowadzi do katastrofy.


Czciciel 25.06.2022

Matko Boża, Pani Komborska w dniu urodzin mojej Mamy proszę o wszelkie potrzebne łaski, a zwłaszcza zdrowie.


Czcicielka 25.06.2022

Matko Boża Błagam Cię o zdrowie dla mojego nie narodzonego wnuka i jego mamy.Błogoslaw ojcu tego dziecka i daj mu zdrowie.