Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Czcicielka 17.01.2021

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za otrzymane łaski. Proszę miej w opiece moją rodzinę.

Czciciel 16.01.2021

Matko Boża Pocieszenia miej nas w opiece i pomóż rozwiązać trudne problemy w małżeństwie.

Córka 16.01.2021

Kochana Matko Pocieszenia, w dniu urodzin mojego taty proszę Cię o zdrowie dla niego i potrzebne łaski. Miej go zawsze w swej opiece. Dzieci

Trzcicielka 16.01.2021

Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za nieustanną opiekę i wszelkie łaski jakie spływają na moją rodzinę za Twoją przyczyną. Daj nam wszystkim łaskę zdrowia, wspieraj i dodawaj siły w tym trudnym dla mnie czasie. Dziękuję Ci Matko za moje dzieci, chroń ich od złego i miej w swej opiece. Proszę cię też o zdrowie dla mojego męża.

Matka 16.01.2021

czcicielka 16.01.2021

Matko Pocieszenia zawierzam ci tudna sprawe wiadoma Bogu , błagam o prace dla syna Matko Boża Pocieszenia błagam cię o rozwiazanie trudnej sprawy mojego syna artura o potrzebne łaski i prace dla niego oraz o łaskę nawrócenia agaty. a

Twoja czcicielka. 16.01.2021

Kochana Matko dziekuje Ci że jestem przy mnie w leczeniu otaczasz opieką mnie i moją rodzinę Proszę Cię wypraszaj łaskę zdrowia dla mnie i dla całej rodziny W Tobie mam nadzieję

Marta 16.01.2021

Mama 16.01.2021

Kochana Mateńko proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego taty, miej także w opiece moją córkę, daj jej zdrowie i nadzieję na lepsze jutro. Polecam Ci pod opiekę całą moją rodzinę i dziękuję ze nas kochana Matko nigdy nie opuszczasz.

Mama 15.01.2021

Najukochńsza Matko Boża proszę o pomyślną sesję egzaminacyjną dla mojej dla córki i chrześnicy oraz w intencji Bogu wiadomej. Z całego serca dziękuję za nieustającą Twoją opiekę i pomoc .