Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Sylwia 26.01.2022

Maryjo,Matko Nieustającej Pomocy,Matko Miłosierdzia,zawierzam Ci wszystkie moje intencje.Proszę wypros mi u swojego Syna najwieksza łaska Boga miłosiernego i wszechmogacego,w tych intencjach. Bóg zapłać Sylwia Wójtowicz.

Pełna nadzieji 25.01.2022

Matko Boża Pocieszenia, Kochana Matko Boża, z całego serca proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci, męża i całej rodziny. Dziękuję za wszystko co otrzymałam za Twoim wstawiennictwem, bardzo w to wierzę, dlatego proszę o łaski potrzebne dla mojego maleństwa, które noszę pod sercem oraz córeczki Zuzi. Proszę cię o szczęśliwy przebieg operacji dla Piotrka, o zdrowie i piękne dalsze życie! Amen

Maria 25.01.2022

Matko Boża za Twoim wstawiennictwem proszę o dar nieba dla moich dziadków Małgorzaty, Józefy, Władysława i Jana

Maria 23.01.2022

Kochana Matko Pocieszenia dziękuję za wszystkie łaski i proszę o zdrowie dla chorej synowej i dla całej rodziny. Błogosław moim synom, wnukom, wyzwól ich od nałogów i uzależnień i prowadź do Boga.

Babcia 23.01.2022

Maryjo dziękuję, że mój wnuk za Twoim wstawiennictwem powoli wychodzi z depresji i staje się dobrym człowiekiem. A teraz proszę by wrócił do Boga i kościoła i żył wg. Przykazań Bożych .Maryjo pomóż mu się odnaleźć w nowej pracy za granicą. Panie Jezu Ty się tym zajmij.

Twoja czcicielka 23.01.2022

Kochana Matko Pocieszenia dziękuję za wszystkie łaski, dziękuję za to, że przeszliśmy z mężem lekko chorobę, dziękuję za wnuki, które dają nam dużo radości. Maryjo bądź przy nich każdego dnia i prowadź przez życie

Parafianka 22.01.2022

Nasza Matko Boża Pocieszenia opiekuj się moim mężem,dodawaj mu sił w chorobie. Dopomóż aby córka znalazła dobrą pracę.Tobie polecam całą moją rodzinę, dziękuję za wszystko czym nas obdarzasz.

Czciciel 22.01.2022

Maryjo, proszę o zdrowie dla mojej Mamy!

Mama 22.01.2022

Kochana Matko Boża proszę Cię o dobre wyniki badań mojej córki, proszę o opiekę nad jej życiem, otulaj ja swym płaszczem i bądź przy niej.

Malgosia 21.01.2022

Najukochańsza Matko proszę Cię o dar zdrowia dla chorych w mojej rodziny