Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Anna 20.10.2021

O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Agnieszka 18.10.2021

W intencji śp. Zofii w 4 rocznicę śmierci i o potrzebne łaski dla Rodziny. Bóg zapłać za modlitwę!

Iwona 16.10.2021

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego taty ciężko chorego. Otocz go opieką. Dziękuję także za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymujemy. Dziękuję za zdrowe dzieci i całą rodzinę.

Mama 16.10.2021

Kochana Matko Boża dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną. Dziękuję że jesteś z nami i że możemy się do Ciebie uciekać w każdej godzinie. Bądź przy nas, pocieszaj w trudnych dniach jakie przeżywamy i wstawiaj się u Boga za nami. Upros zdrowie dla moich dzieci A szczególnie proszę o zdrowie dla ciężko chorej córki. Dodawaj nam sił do drzwigania krzyża w życiu codziennym.

Czcicielka 15.10.2021

Matko Boza Pocieszenia dziękuję za otrzymane łaski i proszę o nieustanną opiekę nad moją rodziną ,wspieraj nas w trudnych chwilach i wypraszaj potrzebne łaski.Proszę Cię Maryjo o nawrócenie dzieci ,trzezwość dla Damiana ,dobra pracę , zdrowie i Boze błogosławieństwo dla całej rodziny.

Jadwiga 15.10.2021

Szczęść Boże, prosimy o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi Artura synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym, łaskę zapłacenia zaległego czynszu oraz o nowy dom. Bóg zapłać Jadwiga Artur

Parafianka 15.10.2021

Matko Boska Komborska dziękuję za opiekę nade mną i nad moją rodziną, za otrzymane łaski, za dobrą diagnozę i wyniki badań, gorąco proszę o dalszą opiekę, oraz o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

Parafianka 15.10.2021

Nasza pani komborska, matko pocieszenia , dziękuję za zdrowie i opiekę jaką obdazasz mnie i moją rodzinę, proszę czuwaj nad nami w każdy czas, uproś u syna łaskę zdrowia, proszę dopomagaj w pracy, miej w opiece Moje dzieci, żeby nigdy nie odstąpiły od Boga i kościoła, ufam Tobie nie opuszczaj nas

Twoja czcicielka 15.10.2021

Matko Boza Pocieszenia Twojej opiece powierzam cala moja rodzine ,otaczaj nas swoja matczyna opieka wypraszaj dla nas u Jezusa zdrowie i inne potrzebne laski ;wnukom pomoz pokonywac trudnosci na ich drodze zyciowej i zalozyc szczesliwe katolickie rodziny .dziekuje Ci Maryjo za dotychczasowa opieke.

Mama 15.10.2021

Matko Boża Pocieszenia, z ogromną wdzięcznością chciałabym napisać kilka słów..... Dziękuję za dotychczasowe łaski, za modlitwę, za zdrowie i moją ukochaną rodzinę. Bądź zawsze z nami Święta Matko Boża Pocieszenia! Jest przed nami trudny ale zarazem piękny czas.....oczekiwania na przyjście drugiego dziecka, ogromnej naszej miłości ❤️. Uproś u Naszego Ojca w Niebie zdrowie dla maluszka i dla mnie....na czas ciąży, jego rozwiązania i dalszego życia mojego dziecka.