Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Czcicielka 16.01.2019

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej mamy o znalezienie właściwego sposobu leczenia aby ulżyć jej w bólu kręgosłupa ,proszę Cię o pomyślne zdanie matury przez moją córkę. Miej nas wszystkich w swojej opiece a moim dzieciom spiesz zawsze z pomocą i bądz Matką Pocieszenia na ich nowych drogach życia wspieraj ich.

Jolanta 15.01.2019

Matko Boża Pocieszenia proszę wyproś mi u Swojego Syna uzdrowienie z trwającej już bardzo długo choroby górnych dróg oddechowych .Maryjo ty wyprosilas mi już tyle łask proszę Cię upros mi również i tą .Proszę o łaskę odzyskania zdrowia. Twoja czciciele Jolanta

babcia 15.01.2019

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za wszystkie otrzymane łaski ,którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę .Z całego serca proszę otocz swą opieką mojego wnuka ,który wchodzi w dorosłe życie dopomóż aby pomyślnie przeszedł kwalifikację na otrzymanie pracy.Chroń go podczas jazdy samochodem,dopomóż córce i wnukowi wyjść z trudnej sytuacji .

Xxx 15.01.2019

MATKO POCIESZENIA proszę o zdrowie dla moich rodziców ,daj im długie życie tu na ziemi w zdrowiu ,chroń ich od wypadków.MATKO proszę o zdrowie dla moich dzieci o dobry sen dla nich i apetyt ,proszę o zdrowie dla mojego męża ,chroń go od wypadków .proszę o łaskawy wyrok dla mojego brata ,miej go w szczególnej opiece ,a także proszę o opiekę nad ciocia .

babcia 15.01.2019

Matka 15.01.2019

Matuchno Kochana oddaję Ci w opiekę mojego syna Wojciecha ,i proszę rozwiąż jego sprawy osobiste .

chora czcicielka 15.01.2019

czcicielka 15.01.2019

Matko Boza prosze o cud uzdrowienia sasiadki z choroby nowotworowej i sile w dzwiganiu krzyza.

xxxx 15.01.2019

Maryjo Komborska Pani Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla Mamy, o dobre wyniki badań i szczęśliwy przebieg leczenia.

xxxx 14.01.2019

o wyjście z nałogów,nawróce nie i odmiane stylu życia,zachowani a,postępowania, charakteru ,serca, powrót do sakramentów i kościoła Janka Majewskiego,