Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


Anna 07.06.2023

Matko Pocieszenia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną. Weź nas Matko pod swój matczyny płaszcz i błogosław na każdy dzień ziemskiego życia.


Martyna 06.06.2023

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na czas sesji egzaminacyjnej oraz o pomoc w znalezieniu pracy na okres wakacji.


Matka 03.06.2023

Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za otrzymane łaski, proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę nad moim dziećmi.


Parafianka 03.06.2023

Mateńko dziękuję Ci za 66 lat życia za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię miej mnie w swojej opiece i całą moją rodzinę.


Wierna czcicielka 03.06.2023

Matko pocieszenia ,tu przed twoim wizerunkiem dziękuję za zdrowie moje i mojej rodziny i proszę pomóż i wysłuchaj w moich prośbach,tylko ty możesz mi dopomóc .Miej nas nadal w swojej matczynej opiece


Matka 03.06.2023

Matko Pocieszenia wstaw się za rodzinami synów, aby zapanował pokój, zgoda oraz miłośc braterska , a pomóż mi z boża pomocą przeżyć kryzys małżeński syna Artura i naucz Agatę miłości do ojca dzieci i przypomnij jej przysiegę złożoną 20 lat przed ołtarzem niech nie niszczy miłości ojca do dzieci i zabrania mu, a jemu pomóż wyjść z kłopotów przy pomocy bożej i odnalezienie sensu życia , a Stanisławowi łaskę opamiętania się z krzywdy jaka wyrządził jemu i dzieciom. Niepokalane serce Maryji módl sie


Twoja czcicielka 03.06.2023

Kochana Najdrozsza Najlepsza Mamo dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski i prosze Cie najpokorniej nie opuszczaj nas nigdy z Twojej Troskliwej Czulej Matczynej Opieki .


Matka 03.06.2023

o łaskę zdrowia dla artura, opiekę Matki Bożej oraz boże błogosławieństwo i pracę dla niego i wyjście z kłopotów rodzinnych Matko zawierzam Ci jego i dzieci oraz błagam o przemianę serc wszystkich co przyczynili się do zniszczenia Rodziny Jezu ufam Tobie


Czcicielka 03.06.2023

o zdrowie dla Jakuba oraz opiekę Matki Bożej dla Rodziny Krzysztofa


Mateusz 03.06.2023

O zdrowie dla brata Ewy