Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Łukasz 21.10.2024

Za Agnieszkę, Łukasza, Adama, Wojtka i ich rodziny oraz w Bogu wiadomych sprawach. O dar pracy... O Boże Błogosławieństwo na lata… O ochronę przez złem i uwolnienie osób wiadomych Bogu i MB od demonów. We wszystkich pragnieniach Serca Trójcy Świętej oraz Maryi Królowej Aniołów. Za Sądy… We wszystkich intencjach naszych Aniołów Stróżów oraz Św. Anioła Stróża Polski. We wszystkich intencjach Boga Ojca… Za Donalda Tuska, Adama Bodnara i w Bogu wiadomej osobie. Ks. Karol Tomczak Za Tereskę,

Agnieszka 21.10.2024

Za śp. Barbarę w I rocznicę śmierci, za śp. Ks. Stanisława w II rocznicę i o pociechę dla ich rodzin. Bóg zapłać za modlitwę!

Parafianka 19.10.2024

Matko Pocieszenia proszę o szczęśliwy przebieg hospitalizacji.

grazyna 19.10.2024

Matko Boza Pocieszenia prosze o opieke,zdrowie,swiatlo Ducha Swietego i wszystkie potrzebne laski dla mojej rodziny.Maryjo zatroszcz sie o nas i miej nas w swojej opiece.

Czcicielka 19.10.2024

Wdzięczna 19.10.2024

W kolejną rocznice slubu dziękuję Ci moja ukochana Mateczko za to że jesteś z nami przez tyle lat. Błogosławisz nam i wypraszasz potrzebne łaski,jesteś z nami w pięknych I trudnych chwilach. Za to jestem Ci bardzo wdzięczna i proszę bądź z nami dalej opiekuj się nami naszymi dziećmi i wnukami. Kocham Cię

Parafianka 18.10.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuję ci za otrzymane łaski i , że czuwasz cały czas nad moją rodziną . Proszę cię o opiekę nad moimi dziećmi obdarz ich laska zdrowia.

Parafianka 18.10.2024

Matko Boża Pocieszenia proszę o dar macierzyństwa dla Justyny.

Parafianka 18.10.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuje Ci za otrzymane łaski, opiekuj się nami i wstawiaj się u Boga w intencji mu wiadomej. Obdarz nas łaską zdrowia.

Mama 18.10.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za otrzymane łaski, obdarzaj nas swoja opiekę i chroń. Proszę o zdrowie dla moich dzieci- Aleksandra i Zuzanny, strzeż ich od niebezpieczeństwa.