Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

czcicielka 01.10.2022

Mateńko proszę Cię za tym wszystkim co trapi moje serce, wyproś u Twojego Syna pomoc dla mnie.

Czcicieli 01.10.2022

Matko Pocieszenia i nasza Matko prosimy o Twoje wstawiennictwo i opiekę nad Zofią w dniu jej 70 urodzin. Wyproś jej potrzebne zdrowie i siły na dalsze dni życia.

Twoja czcicielka. 01.10.2022

Rodzice 01.10.2022

Matko Boża Pocieszenia powierzamy Twojej opiece naszego syna Piotra w dniu jego urodzin Bądź przy nim w dobrych i zlych chwilach. Tobie zawierzam y jego i całą rodzinę opiekuj się nimi

Maria 30.09.2022

O łaskę życia wiecznego dla Józefy, Władysława i Waclawa.

Zatroskani rodzice 30.09.2022

Matko Pocieszenia weś w opiekę Anię i jej dzieciątko,daj jej szczęśliwy poród,, zdrowie dla niej jej dziecka oraz jej rodziny

Parafianka 29.09.2022

Matko boska pocieszenia proszę cię o łaskę zdrowia dla męża.Miej w opiece naszą rodzinę.Za wszystkie łaski dziękuję.

czcicielka 29.09.2022

Matk.o Najswietsza Pani Komborska prosze opiekuj sie moimi wnukami aby ukonczyli studia zalozyli rodziny i byli szczesliwi w doroslym zyciu Prosze Cie pomoz.

Przerażona Polka 28.09.2022

Matko Boża Pocieszenia błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Pani Łaskawa uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa czy upadku polskiej gospodarki oraz ogromnego bezrobocia. Mateczko zakończ ten koszmar.

Izabela 28.09.2022

Maryjo proszę wyzwól moją mamę Mirosławę i mnie Izabelę z ciężkiego i trudnego położenia. Proszę uratuj mnie i mamę z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Matko Boża Pocieszenia ulituj się i wysłuchaj mych próśb i błagań.