Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Czciciel 19.02.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę o siły i zdrowie dla Elżbiety, tylko w Tobie jedyna nadzieja, niech się dzieje Wola Boża.

Wierna czcicielka 19.02.2020

Cudowna Pani Komborska proszę, uproś u swojego Syna łaskę mojego powrotu do zdrowia. Wierzę, że to się stanie bo Ty zawsze jesteś przy mnie. Wychwalam Twoją wielkość Maryjo - Uzdrowienie Chorych.

Twoja czcicielka 19.02.2020

Maryjo Pani Komborska Ty wiesz najlepiej o co ja Cie tak bardzo prosze wypraszaj mi te laski u Swojego Syna Jezusa

Czciciel 19.02.2020

Cudowna Matko Boża Pocieszenia dziękuję za wszelkie łaski jakimi obdarzasz naszą rodzinę,przepraszam za ułomności i proszę Cię Mateńko otaczaj nas swoją opieką.

Wierny 19.02.2020

Matko Pocieszenia proszę Cię pomóż nam w trudnych chwilach i proszę o większą wiarę,spraw ,żeby wszystkie prośby zostały przez Ciebie wysłuchane.

Błagająca 18.02.2020

Matko Boża Komborska, proszę Cię z calego serca o wiare i sily. Tak bardzo jestem strapiona. Pomoz mi. Pociesz mnie Maryjo.

Ufna 18.02.2020

Maryjo, błagam Cie o cud uzdrowienia. Bedziemy Cie rozslawiac jeszcze bardziej!

Xxcc 17.02.2020

O odmiane serca zachowania postępowania charakteru serca i o powrot do sakramentów i kościoła jana Majewskiego

Xxxc 17.02.2020

O zgodę pojednania rozmowę spotkanie Celiny Buczek z Helena majewska i o odmianę ich serc zachowań postępowa charakterów

Czciciel 17.02.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę o zdrowie i daj siłę.dla wiernej czcicielki.