Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Agnieszka 18.03.2024

Za śp. Józefa - z okazji imienin. Bóg zapłać za modlitwę!

Maria 17.03.2024

Matko Boża Pocieszenia chroń mnie od zlego, od nieprzyjaciół.Prosze o opieke

Parafianka 16.03.2024

Matko Pocieszenia Nasza Królowo proszę o dar zdrowia dla mnie i całej rodziny i miej Polskę w opiece

Parafianka 16.03.2024

Proszę Matko Pocieszenia o dar zdrowia i opiekę dla Basi prowadź ją Twoimi ścieżkami i chron od niebezpiecznenstwa

Parafianka 16.03.2024

Maryjo dziękuje za opiekę nad mama w błogosławionym stanie i szczęśliwe rozwiazanie proszę o zdrowie i Twoją opiekę nad małą Lilianną

Czcicielka 16.03.2024

Matko boża zawierzam Ci zycie Artura i dzieci Uli i Piotrusia miej ich w swojej opiece , błogosław im a Agacie i Maciejowi łaskę nawrócenia oraz przypomnienie Agacie o przysiędze małżeńskiej Sw Józefie wstaw się za nimi , bo dzień chrztu Piotrusia był w dzień sw Jóżefa

Rodzice 15.03.2024

Matko Boża Pocieszenia prosimy o zdrowie dla naszego synka

Twoja czcicielka 15.03.2024

Matko Boza Pocieszenia bardzo Cie prosze opiekuj sie moja rodzina wnukom wskazuj wlasciwa droge chron ich przed wszelkim zlem serdecznie Ci dziekuje Maryjo za Twoje wsparcie w trudnych chwilach .

Matka 15.03.2024

Matko Boża Pocieszenia, dziękuję za ocalenie moich dzieci z wypadku samochodowego i proszę miej w opiece całą naszą rodzinę.

Agnieszka 15.03.2024

O Boże błogosławieństwo dla Ks. Patryka i Ks. Mirosława oraz za śp. Ks. Zbigniewa - intencje imieninowe. Bóg zapłać za modlitwę!