Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


Siostra 25.09.2020

Mateńko kochana w Cudownym Komborskim Obrazie Ty możesz wszystko. Proszę Cię bardzo wyproś łaskę zdrowia dla mojego brata Zbyszka. Opiekuj się nim, wspieraj go, dodawaj sił i wiary na każdy nowy dzień. Miej w opiece całą jego rodzinę.


Czciciel 25.09.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę ratuj Elżbietę


Czcicielka 25.09.2020

Matko Boża Pocieszenia prosze Cie o zdrowie i blogoslawieństwo dla rodziny pani Marysi oraz o zdrowie chorej osoby


Marta 25.09.2020

Matko Boza Pocieszenia proszę Cie o zdrowie ,blogosławieństwo Boze ,łaskę pokory i nawrócenie dla Anny w 20 rocznice urodzin.


Agata 25.09.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o cud wyzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej oraz ciężkich chorób neurologicznych oraz w intencji Tobie wiadomej.


Rodzice 25.09.2020

Matko Boża Pocieszenia dziękujemy za dar rodzicielstwa, wspieraj nas w dalszym wychowywaniu synka. Miej w opiece nas i nasze dzieciątko.


Rodzina 25.09.2020

Matko Boża Pocieszenia miej w opiece Mateusza, obdarz go łaską zdrowia. Czuwaj nad całą naszą rodziną.


czcicielka 25.09.2020

Matko Boza Pocieszenia dziekuje Ci za opieke nad nami,prosze spraw aby moja corka byla zdrowa,aby operacja sie udala.prosze opiekuj sie nia.Prosze opiekuj sie moimi wnukami,aby ukonczyli studia,aby byli szczesliwi w doroslym zyciu. Matko Pocieszenia Tobie ufam.Prosze Cie pomoz.


Rodzina 25.09.2020

Matko Boża Pocieszenia Nasza Pani Komborska prosimy Cię łaskę zdrowia dla Zbigniewa. Otocz go swoją opieką, dodaj mu siły i wiary w tym trudnym dla niego czasie.


Czcicielka 24.09.2020

Matko Boza Pocieszenia proszę o cud uzdrowienia dla Leszka.