01.09.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Odpustowych

Matki Bożej Pocieszenia 2024.09.01.

Dziś Uroczysta Msza św. Odpustowa Matki Bożej Pocieszenia o godz. 11.00. Jest to także dzień dożynek parafialnych. Sumę odpustową i kazanie wygłosi ks. Leszek Przybylski - Dyrektor Zespołu Szkół Michalickich w Miejscu Piastowym. . Dziś Msze św. o godz. 7:30, 11.00 i 15.00 w Komborni i Woli Komborskiej
o godz. 15. 00.

Od jutra w naszej parafii Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny Mszą św. o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Szanowne Grono Pedagogiczne, dzieci i rodziców. Pani Dyrektor zawiadamia rodziców i dzieci korzystających z busa, że bus będzie zabierał dzieci o godz. 7.30.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek w godzinach rannych odwiedziny chorych w naszej parafii a od godz. 17.00 możliwość do spowiedzi.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy Świętej.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a po nowennie różaniec i procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po naszej wiosce. Pójdziemy od kościoła w stronę Kulawki i dół do cmentarza i do kościoła.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca Świętego po rannej Mszy św.

W następną niedzielę Święto Narodzenia NM Panny. Błogosławieństwo ziarna na tegoroczny zasiew po każdej Mszy św.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejsze Uroczystości i złożenia ofiary na kwiaty Krystynie Kłapkowskiej, Zbigniewowi Jędrysik, Jerzemu Długosz, Teresie Pyzia, Jolancie Długosz, Zofii Dereniowskiej, Wacławowi Makiel, Annie Kwolek, Pawłowi Gronkiewicz. Na kwiaty ofiarę złożyła Maria Surmacz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Lucynę Kwolek, Jolantę Kwolek, Bożenę Podkul, Dorotę Puchalik, Marię Liput.

Intencje

Podziękowanie – ks. Leszkowi Przybylskiemu, księżom za pomoc przy spowiedzi. Księżom . z dekanatu i Gościom. . Panu organiście i chórowi. s. Bożenie i s. Barbarze Starostom Dożynek, Annie i Grzegorzowi Józefczyk.. KGW z Komborni i Woli Komborskiej , Paniom „Komborniankom” za piękne wieńce. Strażakom, oraz ministrantom.