13.10.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli zwykłej 2024

Dziś w naszej Ojczyźnie kolejny już Dzień Papieski. Z tej racji zbieramy do puszek wspomagając Dzieło Tysiąclecia, którego zadaniem jest pomoc ludziom młodym z biednych rodzin, którzy chcą się uczyć a w przyszłości służyć naszej Ojczyźnie.

Dziś błogosławieństwo dzieci po każdej Mszy św.

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00, a po nabożeństwie Msza św. Zapraszamy do brania udziału w tym nabożeństwie. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:00, a po nim Msza Święta.

W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Rady Cmentarnej i Rady Parafialnej.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio. po Mszy Świętej.

W środę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16.00.

W środę spotkanie dla klasy VIII w ramach przygotowania do Sakramentu bierzmowania.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 17:00 i Nabożeństwo Różańcowe.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy Świętej.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Różańcowym.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki na Wypominki.

Na stoliku są do nabycia kalendarze misyjne. Nabywając kalendarz wspomagamy siostry pracujące w Hammuka w Afryce.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Grażynie Prajsnar, Zuzannie Mika, Beacie i Nikoli Szczęsnej, Zuzannie Boczar, Zofii Krauz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Mieczysława Inglot, Łukasza Balawajder, Grażynę Kwiatkowską, Andrzeja Prajsnar, Edwarda Balawajder, Zofię Prajsnar, Justynę Prajsnar.