22.09.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli zwykłej 2024.

Dziś w naszej parafii zbiórka do puszek na poszkodowanych w powodzi na Dolnym Śląsku.

Komunikaty związane z powodzią.

Dziś nasza młodzież z VI klasy złoży publiczną deklarację przygotowania się i przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. 11.00.

W poniedziałek święto Św. O. Pio. Spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W poniedziałek próba chóru o godz. 19.00. Pan organista zaprasza do zasilenia osobowego chóru.

We wtorek spotkanie dla ministrantów młodszych (do V klasy) po Mszy św

W środę spotkanie dla ministrantów starszych (od VI klasy) po Mszy św.

W środę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 17.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Msza św.

W następna niedzielę Święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Na kościół zebrano 6800 zł. i na utrzymanie cmentarza 2270 zł.

W następną niedziele będzie także organizowana puszka dla powodzian.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Krystynie Chrobak, Agnieszce Ekiert, Teresie Kwolek, Janinie Hycik, Grażynie Wącław, Barbarze Mika. Na kwiaty ofiarę złożyła Celina Mika. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Jana Zych, Zofię Kuźnar, Sławomira Kuźnar, Elżbietę Bożek, Monikę Sroka.