25.08.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z XXI Niedzieli zwykłej 2024.

Jutro Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00.

W czwartek spotkanie z ministrantami po Mszy św. Obecność obowiązkowa.

W sobotę spowiedź przed Uroczystością Matki Bożej Pocieszenia od godz. 16.30 – 18.00.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. A po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00.  O godz. 20.30 zapraszamy wszystkich na wspólny Różaniec w intencji naszej parafii, naszych rodzin a także w int. przygotowań do ustanowienia sanktuarium. Następnie Apel Jasnogórski.

W następną niedzielę Odpust parafialny Matki Boskiej Pocieszenia i Dożynki parafialne. Sumę Odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Lesław Przybylski – Dyrektor Zespołu Szkół z Miejsca Piastowego. Wieńce dożynkowe poniosą Panie z Koła Gospodyń z Komborni i Woli Komborskiej i Panie „ Kombornianki”. Starostami Dożynek będą Państwo Anna i Grzegorz Józefczyk.. Do asysty światła i niesienia obrazu Matki Bożej Pocieszenia Róża św. Michała Archanioła. Prosimy aby czynnie włączyli się w strażacy z Komborni i Woli Komborskiej. Młodzież i dzieci przygotują obrazy i feretrony do niesienia w czasie procesji.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom Bożenie Paczosa, Beacie Kwolek, Halinie Szelc, Marzenie Szelc, Agacie Kuźnar, Agnieszce Kwolek. Na kwiaty ofiarę złożyła Zofia Wojnar. A o posprzątanie w sobotę prosimy Krystyne Kłapkowską, Zbigniewa Jędrysik, Jerzego Dłogosz, Teresę Pyzia, Jolantę Długosz, Zbigniewa Derenowskiego, Wacława Makiel, Annę Kwolek, Małgorzatę Gronkiewicz.