29.09.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli zwykłej 2024

Dziś Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Dziś zbiórka do puszek na powodzian.

Od wtorku, 1 października, początek Nabożeństw Różańcowych, które będziemy rozpoczynać różańcem o godz. 17.00, a po Różańcu będzie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież oraz całe rodziny.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio.

W środę wspomnienie Aniołów Stróżów.

W środę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 – 17.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 16.00 możliwość do spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi od poniedziałku do czwartku.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w czasie Mszy św. a po Mszy św procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po ulicach naszej wioski oraz różaniec w intencji naszych rodzin, parafii i Ojczyzny. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tej procesji. W tym miesiącu pójdziemy w stronę Korczyny i zawrócimy przy kapliczce do kościoła. Prosimy o przyniesienie świec i latarek.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszach św.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Nabożeństwie Różańcowym o godz. 15.00 i Msza św.

W następna niedzielę o godz. 15.00 dzieci z III klasy otrzymają różańce w ramach przygotowania do I Komunii św. Zapraszamy także Rodziców.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Janowi Zych, Zofii Kuźnar, Wiesławowi Bożek, Sławomirowi Kuźnar, Kacprowi Sroka. A o posprzątanie w sobotę prosimy Kamilę Wiedeń, Wiolettę Długosz, Renatę Hawrot, Andrzeja Pigoń, Annę Szurlej.