30.06.2024 r.


Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli zwykłej 2024.

Od jutra Msze św. w naszej parafii w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. Natomiast kancelaria parafialna czynna we wtorek od godz. 17.00 – 17.30 i w czwartek od godz. 16.30 – 17.00.

We wtorek spotkanie grupy św. o. Pio po Mszy świętej.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. i o godz. 18. 00 Msza św.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek w godzinach rannych odwiedzimy naszych chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 17.00 możliwość do spowiedzi i Msza św. o 18.00.

W czasie wakacji nie będzie Mszy św. na Woli Komborskiej. Wyjątkiem są pierwsze piątki miesiąca.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. po Nowennie procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia. W tym miesiącu pójdziemy Kulawką w dół, potem skręcamy do ulicy Spacerowej i wracamy do kościoła.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca Św. Po rannej Mszy św.

W następną niedzielę Msza św. przy Źródełku św. Jana z Dukli o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. godz. 15.00 w kościele. Prosimy Pana Kazimierza Pyzia o przewiezienie ołtarza.

W piątek 5 lipca jak co roku będziemy gościć pielgrzymów grupy św. Andrzeja z Leska. Prosimy o przyjęcie pielgrzymów do swoich domów. Pielgrzymi spodziewani są ok. godz. 17.30.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła państwu Marii Wulw, Małgorzacie Wulw, Teresie Szuba i Marcinowi Szuba. Na kwiaty ofiarę złożyła pani Zofia Czubska. A o posprzątanie w sobotę prosimy panią Ewę Kielar, Beatę Czapor, Marzenę Czapor, Danutę Pelczarską i Helenę Czapor.

Zapowiedzi.

Ogłoszenie.

Intencje.